آملی لاریجانی: هيچگاه از هیچ فرد فاسدی حمایت نکردم

آیت‌الله صادق آملی لاریجانی در نامه‌ای خطاب به رهبری نوشت: قبلاً گفته ام و یکبار دیگر به محضر جناب عالی عرض می کنم که هيچگاه از هیچ فرد فاسدی حمایت نکرده و نخواهم کرد. اگر اتهامی به کسی متوجه است، دستگاه قضایی باید با معیارهای قانونی و شرعی بدان رسیدگی کند، این وظیفه دستگاه قضایی و حق عمومی است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی مجمع، آیت الله آملی لاریجانی در این پیام ضمن تاکید و حمایت از برخورد با فساد آورده است: از الطاف پدرانه جناب عالی، خالصانه و خاضعانه تشکر میکنم و از خداوند متعال دوام عمر و توفیق و تسدید آن بزرگوار را خواستارم.

متن نامه رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام به مقام رهبری به این شرح است:

بسمه تعالی

محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای دامت برکاته

بعد التحیه و السلام

از بیانات حکیمانه و الطاف کریمانه حضرت مستطاب عالی نسبت به این حقیر، صمیمانه تشکر میکنم.

برخورد با فساد چه در درون قوه قضاییه و چه در بیرون آن، از راهبردهای اساسی نظام از ابتدای تاسیس تا کنون بوده است و گواه آن تاکیداتی است که جنابعالی در زمانهای مختلف بر این امر نموده اید.

اینجانب در هر دو دوره قبلی قوه قضاییه، به همراه مسوولان عالی قضایی و رؤسای دادگستری ها و دادستان ها، این راهبرد اساسی مورد تاکید رهبری نظام را، با قاطعيت تمام دنبال کرده ایم. متاسفانه همه کسانی که از قاطعيت دستگاه قضایی و تصمیمات انقلابی آن در دفاع از نظام جمهوری اسلامی ضربه خورده بودند، گویی به يکباره فضایی برای انتقام یافتند ودر این مسیر ظلم وهتک بسیار کردند که نیازی به انعکاس آنها نیست، ان الله یدافع عن الذین آمنوا. و ان الله مع الصابرین.

اینجانب قبلاً گفته ام و یکبار دیگر به محضر جناب عالی عرض می کنم که هيچگاه از هیچ فرد فاسدی حمایت نکرده و نخواهم کرد. کلامی از بنده را مستند قرارداده اند که هیچ دلالتی بر خلاف آنچه گفته ام ندارد. اگر اتهامی به کسی متوجه است، دستگاه قضایی باید با معیارهای قانونی و شرعی بدان رسیدگی کند، این وظیفه دستگاه قضایی و حق عمومی است.

در پایان مجددا از الطاف پدرانه جناب عالی، خالصانه و خاضعانه تشکر میکنم و از خداوند متعال دوام عمر و توفیق و تسدید آن بزرگوار را خواستارم. والسلام علیکم و رحمة الله.

صادق آملی لاریجانی

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. اووووه چه كم طاقت ، چه خبره بابا ؟! از شادى تو پوستش نمى گنجه ؟! برداشته هول هول نامه نگارى و تحبيب و تعشق !
    مخاطب اين سخنان كه جنابعالى نبودى ، يه ذره دندون رو جيگر ميذاشتى تا كلامات ايشون درست منعقد شه و محاكمه معاون محترم هم به خوبى و خوشى تموم شه اون موقع ان الله مع الصابرين ! تازه اگه خداى ناكرده اين وسط فيل طبرى زبونم لال زبونم لال مثل سال ٨٨ هواى هندوستان به سرش بزنه و يهوئى جلوى دوربين شروع به دلبرى كنه چه گلى سرمون كنيم ؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن