پدر آرات حسینی: می‌گویند نگو آرات در آکادمی لیورپول تمرین می‌کند!

پدر آرات حسینی، کودک ایرانی که رشد اعجاب آوری در فوتبال داشته است، با طرح سوال‌هایی از فیفا می‌گوید: همیشه به من می‌گویند این موضوع را نباید بگویم که آرات در آکادمی لیورپول تمرین می‌کند.

به گزارش انصاف نیوز، او در اینستاگرام نوشت:

سلام. ما حدوداً چند ماهی است که از ایران به لیورپول اومدیم. برای آرات ویزای تحصیلی گرفتیم تا در مدرسه‌ی انگلیسی درس بخواند. حالا او در آکادمی لیورپول هم توانست انتخاب شود و تمریناتش را در آنجا استارت بزند.

مربی‌های این آکادمی خیلی خوب هستند و از اینکه پسرم در اینجا تمرین فوتبال می‌کند خیلی خوشحال است. اما همیشه به من می‌گویند این موضوع را نباید بگویم که آرات در آکادمی لیورپول تمرین می‌کند. واقعاً چرا؟ ما مطابق قانون عمل می‌کنیم و هزینه‌های پسرم با باشگاه نیست.

آرات از اینکه در آکادمی لیورپول بازی می‌کند خوشحال است. اما آیا آرات چون طرفداران زیادی دارد ممکن است فیفا برای او و باشگاه مشکلی ایجاد کند؟

من با همه‌ی مشکلات سعی کردم پسرم را به جایی بیاورم تا درسش را در اینجا شروع کند. حالا او در آکادمی لیورپول هم بازی می‌کند.

من پسرم را به سرزمینی آوردم تا برایش اتفاقات خوبی رقم بخورد.

سؤال من از فیفا این است:

شما چندین بار از آرات نوشتید و گفتید حرکات آرات ما را به یاد مارادونا و مسی می‌اندازد. آیا شما از اینکه او در آکادمی لیورپول بازی می‌کند و می‌تواند پله‌های موفقیت را در این کشور طی کند، خوشحال نیستید؟

پ ن: اینجا – عکس – سفتون پارک تو لیورپوله، آکادمی هنوز باز نشده.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن