تاکید رئیسی بر برخورد با عوامل حادثه نطنز

«سیدابراهیم رئیسی»، رییس قوه قضاییه در واکنش به گزارش‌های مطرح شده در جلسه شورای عالی قوه قضاییه در خصوص کوتاهی برخی مسئولان در انجام وظایف قانونی خود در حادثه مرکز پزشکی سینا و حادثه نطنز گفت: سیاست قطعی دستگاه قضایی پیگیری و مواخذه مسؤولیست که به وظایف خود عمل نکرده است.

به گزارش فارس وی افزود: به سازمان قضایی نیرو‌های مسلح، سازمان بازرسی و دادستانی گفته ام که طبق قانون باید مدیرانی که به مسئولیت خود عمل نکرده اند را مواخذه کنند.

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه گاهی ترک فعل‌ها از انجام برخی اقدامات پر ضررتر است، گفت: عدم مدیریت بازار و نوسان قیمت‌ها مردم را آزرده کرده و برای ایجاد ثبات در بازار نیاز به کارجهادی و طرح جامع اقتصادی داریم.

رئیسی گفت: بی انضباطی مالی به کشور آسیب می‌زند؛ نباید منابع کشور در اختیار افراد بی صلاحیتی قرار بگیرد که به تعهدات خود عمل نمی‌کنند.

وی تاکید کرد: هم به تخلفات ارزی صادرکنندگان و واردکنندگان متخلف باید رسیدگی شود هم نام آن‌ها باید افشا شود.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

  1. واقعا!؟چطوری؟!میشه روش کارتونو بگید ؟مثلا اگر آقا یا خانم ایکس که بی شک در دستگاههای مختلف نفوذ دارد (به من آدم معمولی که این امتیازات داده نمیشه )جرمش محرز شود به چه شکل با او برخورد میشود ؟بد نیست یکم واقع گرا بشید

  2. من پیش از این چنین چیزی نگفته بودم .نمیخواید نظر بدیم چرا فیلم بازی میکنید .قسمت نظر دادنو حذف کنید .بهتر نیست؟

  3. من پیش از این چنین چیزی نگفته بودم .نمیخواید نظر بدیم چرا فیلم بازی میکنید .قسمت نظر دادنو حذف کنید .بهتر نیست؟(نظر تکراری !شما پیش از این نیز چنین نظری داده بودید)

  4. من پیش از این چنین نظری نداده بودم .چرا دروغ میگید ؟نمیخواهید نظر بدیم چرا فیلم بازی میکنید .قسمت نظر دادنتونو حذف کنید .بهتر نیست؟(نظر تکراری !شما پیش از این نیز چنین نظری داده بودید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا