معاون حقوقی استقلال از پرونده شفر و استراماچونی بی اطلاع است؟!

ایسنا نوشت: روز دوشنبه اسدالله مقدم معاون حقوقی باشگاه استقلال پس از خروج از ساختمان با خبرنگاران روبرو شد و تمایلی برای مصاحبه نداشت. گفته شده بود که مقدم در پاسخ به سوالی درباره پرونده شفر و استراماچونی اظهار بی اطلاعی کرده است.

اسدالله مقدم معاون حقوقی باشگاه استقلال در گفت و گو با ایسنا، درباره این مساله اظهار کرد: وقتی که خبرنگاران آمدند و گفتند که میخواهیم صحبت کنیم، من به آن ها گفتم که اطلاعات جدیدی ندارم که در اختیار شما قرار دهم. بعضی ها اخلاق و اصل کارشان را رعایت نمی‌کند و با وجود این مساله چه باید کرد؟

او ادامه داد: قطعا وقتی کسی مسئولیتی را قبول می‌کند، باید از کیفیت کار مطلع باشد. در این یک ماه گذشته من از زبان آدم های مختلف در باشگاه درباره این پرونده ها صحبت هایی را شنیدم. من روز دوشنبه وقتی گفتم اطلاعات جدیدی ندارم، یعنی غیر از صحبت هایی که از طرف افراد مختلف باشگاه مطرح شده، اطلاعات جدیدی برای گفتن نیست که توضیح داده شود. حالا چه فرقی می‌کند به جای مقدم یک نفر دیگری در باشگاه این ها را مطرح کرده باشد؟

مقدم در پایان گفت: همه دغدغه این را دارند که مشکلات باشگاه را حل کنند و هر کسی به نوبه خودش فعالیت هایی را در راستای ارتقای باشگاه انجام می‌دهد. فقط باید محیط آرام باشد تا مسئولان استقلال بتواند کارشان را جلو ببرند.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن