واکنش کدخدایی به رفتار نمایندگان با ظریف

سخنگوی شورای نگهبان در مورد حواشی روز یکشنبه گذشته مجلس و برخوردهای برخی از نمایندگان با «جواد ظریف»، وزیر امور خارجه گفت: کار درستی انجام نشد.

به گزارش ایرنا «عباسعلی کدخدایی» افزود: مردم از مجلس انتظار دارند در یک سال باقی مانده با همکاری با دولت مشکلات جامعه را حل کند.

سخنگوی شورای نگهبان ادامه داد: مجلس باید هر کمکی را که می‌تواند برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی انجام دهد.

کدخدایی در مورد حواشی روز یکشنبه گذشته مجلس و برخوردهای برخی از نمایندگان با وزیر امور خارجه گفت: کار درستی انجام نشد.

وی یادآورشد:  البته امروز رهبر معظم انقلاب به این موضوع ورود کردند و امیدواریم مجلس و دولت سخنان و توصیه‌های ایشان را همواره مورد توجه قرار دهند.

سخنگوی شورای نگهبان خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب مجلس یازدهم را قوی‌ و انقلابی توصیف کردند و نمایندگان با انجام درست وظایف خویش باید در عمل این را نشان دهند.

کدخدایی همچنین در خصوص سند همکاری ۲۵ ساله ایران و چین گفت: تاکنون قراردادی منعقد نشده است اما به نظر من، تدوین این سند یکی از کارهای خوب دولت است و فرقی هم نمی‌کند کدام دولت باشد هر دولتی که کار خوبی انجام دهد، باید تشویق شود.

وی با اشاره به موضع گیری‌ دشمنان در خصوص این سند همکاری اظهار داشت: عمق کینه و موضع‌گیری آمریکایی‌ها، رژیم صهیونیستی و ضدانقلاب علیه توافقی که هنوز انجام نشده نشان می‌دهد که دولت کار درستی انجام داده است.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن