«قول می‌دهیم آنچه رهبری خواستند را انجام دهیم»

سخنگوی کمیسیون فرهنگی گفت: به حضرت آقا این قول را می‌دهیم که در حوزه فضای مجازی با سرعت و با کیفیت به جمع بندی برسیم و فعالیت مناسب در خور شان مجلس انقلابی و آنچه که ایشان از ما خواستند را انجام دهیم.

مجید نصیرایی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: جلسه امروز کمیسیون با حضور مسئولان و کارشناسانی از سازمان پدافند غیرعامل، سازمان تبلیغات و مرکز پژوهش‌ها به بحث و بررسی بر سر موضوع فضای مجازی اختصاص داشت که به طور مفصل در مورد فضای مجازی بحث و گفت و گو شد و گزارش مفصلی در مورد ابعاد محتوا و مسائل فنی آن ارائه شد.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری از مجلس خواستند که برنامه کوتاه مدت در حوزه فضای مجازی داشته باشد بنابراین به حضرت آقا این قول را می‌دهیم که در حوزه فضای مجازی با سرعت و با کیفیت به جمع بندی برسیم و فعالیت مناسب در خور شان مجلس انقلابی و آنچه که ایشان از ما خواستند را انجام دهیم.

نصیرایی افزود: اعضای کمیسیون نیز نظرات و پیشنهادات خود را در مورد گزارش ارائه کردند و مقرر شد به سرعت نقشه راهی را بر اساس اولویت‌ها در حوزه تقنین و نظارت در رابطه با فضای مجازی تدوین کنیم، در نشست امروز مقرر شد دستگاه‌های مربوطه با همکاری هم نقشه راه و عملیاتی را تعریف و نظرات کارشناسی خود را ارائه کنند.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا