خرید تور تابستان

ماموریت روحانی به وزیر کشور درباره محرم در شرایط کرونا

رئیس جمهور روحانی از وزیر کشور خواست هرچه سریعتر با همکاری دستگاه های ذی ربط، دستورالعمل های مرتبط با برگزاری ایام سوگواری و عزاداری در ماه محرم را برای تصویب در ستاد ملی مبارزه با کرونا آماده و ارائه کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، ‎حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز جمعه پس از دریافت گزارش وزیر کشور از همکاری کمیته های اجتماعی و امنیتی و درمانی در استان ها، تاکید کرد که ستادهای استانی کماکان با جدیت و دقت، بر اجرای دستورالعمل های بهداشتی و بویژه فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک به عنوان قطعی ترین راه حل مبارزه با کرونا، نظارت داشته باشند.

‎رئیس جمهوری با قدردانی از همراهی مردم در استفاده از ماسک برای قطع زنجیره کرونا در جامعه اظهار داشت: ضروری است با اطلاع رسانی مداوم از برگزاری اجتماعاتی که می تواند به روند شیوع بیماری خطرناک کرونا در جامعه کمک کند، جلوگیری و از مردم خواسته شود از برگزاری دورهمی ها و محافل جشن و عزا برای حفظ سلامتی خود و دیگران، بپرهیزند.

روحانی همچنین با اشاره به جلسه اخیر خود با استانداران سراسر کشور در خصوص راه های پیشبرد برنامه جهش تولید در استان ها، از وزیر کشور خواست روند پیگیری های استانداران درباره طرح های ملی جهش تولید را دنبال کرده و به ویژه از آنان خواسته شود برای تکمیل پروژه های نیمه تمام بالای ۸۰ درصد تا پایان سال اقدام کنند.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا