واکنش ناخدا صمدی به شایعه‌ی بازداشت امیر سیاری

با شایعات بی‌اساس می‌خواهند به محبوبیت امیر ضربه بزنند

درپی شایعاتی مبنی بر بازداشت دریادار سیاری، ناخدا صمدی خبر از این داد که «امیر در کمال صحت و سلامت مشغول خدمت صادقانه است.» این پیام از سوی  تکاور مرتضی میری در اختیار انصاف نیوز قرار گرفته است.

«درود خدا بر کهنه‌سربازان نیروی دریایی راهبردی ارتش و به ویژه همرزمان تکاورم در مقاومت خرمشهر.
مستحضرید که پس از انتشار قسمتی از مصاحبه امیر دریادار سیاری در فضای مجازی، شایعه‌سازان و معاندین در پی آن شدند تا با انتشار شایعات بی‌پایه و اساس به محبوبیت امیر ضربه بزنند.

امروز شخصاً با ایشان تلفنی صحبت کردم. امیر در کمال صحت و سلامت مشغول خدمت صادقانه است. جای هیچگونه نگرانی نیست.

تکاور جانباز هوشنگ صمدی»

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. امیر همونیه که برات جنگیده،الانم هست و آماده ی نبرد، تا تو راحت بدون ترس از داعش و بقیه ی وهابیون اینجا تو مجازی برای خودت چرخ بزنی و اینجوری بی ادبانه کامنت بذاری
   «به تو ربطی نداره»

   13
   1
 1. درود
  و صد درود بر تمامی ارتشیان قهرمان بخصوص ناخدا صمدی و امیر دلها سیاری.
  خدارو شکر میکنم که واقعیت نداره.
  از قدیم گفتن هر چیزی یه اندازه ای داره….
  خط قرمز های ….رو باید رعایت کرد.
  همه وطن پرستان باید باهم و یک صدا باشند.و کشور عزیزمان را آباد کنیم.
  خدابه تمامی ارتشیان ووووکه صلاح ایران رو میخواند سلامتی و موفقیت اعطا کنه…

  28
  19
 2. ایشون مقام بلندپایه ارتش کشور عزیزمون هستند، قرار نیست بیان برای هر شایعه تکذیبیه بدن به مقام و شخصیت ایشون نمیخوره بیان برای یه شایعه مفت دشمن ایران هر دقیقه تکذیبیه بدن، دوستان مقام و منصب ها رو مدنظر داشته باشن و اینکه یه شایعه دشمن باعث بشه ایشون بیاد تکذیبیه بده و دشمن هم کیف کنه که اینجور جدی گرفته شده حرف مفتش،، قضیه من و شما که فرد عادی در جامعه هستیم که نیست که هر چند دقیقه یک پست بزاریم و یا کلیپی بدیم و تکذیب شایعه بدیم، ایشون یا کسی دیگه از مقامات قرار باشه هر دقیقه بیان پستی یا فیلمی بزارن که صورت خوشی نخواهد داشت، وقتی رفیق صمیمی ایشان میگوید صحت ندارد یعنی ندارد، لطفأ دوستان فکر این مسائل رو هم بکنند.

  22
  8
 3. ایشون مقام بلندپایه ارتش کشور عزیزمون هستند، قرار نیست بیان برای هر شایعه تکذیبیه بدن به مقام و شخصیت ایشون نمیخوره بیان برای یه شایعه مفت دشمن ایران هر دقیقه تکذیبیه بدن، دوستان مقام و منصب ها رو مدنظر داشته باشن و اینکه یه شایعه دشمن باعث بشه ایشون بیاد تکذیبیه بده و دشمن هم کیف کنه که اینجور جدی گرفته شده حرف مفتش،، قضیه من و شما که فرد عادی در جامعه هستیم که نیست که هر چند دقیقه یک پست بزاریم و یا کلیپی بدیم و تکذیب شایعه بدیم، ایشون یا کسی دیگه از مقامات قرار باشه هر دقیقه بیان پستی یا فیلمی بزارن که صورت خوشی نخواهد داشت، وقتی رفیق صمیمی ایشان میگوید صحت ندارد یعنی ندارد، لطفأ دوستان فکر این مسائل رو هم بکنند.

  8
  7
 4. ایشون مقام بلندپایه ارتش کشور عزیزمون هستند، قرار نیست بیان برای هر شایعه تکذیبیه بدن به مقام و شخصیت ایشون نمیخوره بیان برای یه شایعه مفت دشمن ایران هر دقیقه تکذیبیه بدن، دوستان مقام و منصب ها رو مدنظر داشته باشن و اینکه یه شایعه دشمن باعث بشه ایشون بیاد تکذیبیه بده و دشمن هم کیف کنه که اینجور جدی گرفته شده حرف مفتش،، قضیه من و شما که فرد عادی در جامعه هستیم که نیست که هر چند دقیقه یک پست بزاریم و یا کلیپی بدیم و تکذیب شایعه بدیم، ایشون یا کسی دیگه از مقامات قرار باشه هر دقیقه بیان پستی یا فیلمی بزارن که صورت خوشی نخواهد داشت، وقتی رفیق صمیمی ایشان میگوید صحت ندارد یعنی ندارد، لطفأ دوستان فکر این مسائل رو هم بکنند.

  7
  7
 5. امیر بخاطر چی باید بازداشت شوداین شایعات چیه .امیر سیاری جانباز ۷۰درصد این همه رشادت فداکاریها درطول دوران دفاع مقدس از ایشان سراغ داریم ایشان یکی از محبوبترین چهره های ارتش دربین مردم هستند

 6. جناب اقای هوشنگ خان صمدی
  شما ارتشی، نکاور، قهرمان، همی چی بلد، دانا، کاملا قبول، همه از دلاوریهای شما از زبون خودتون زیاد شنیدن تا جای دیگه، این اولا.
  دوما اینکه با علم به اینکه خبر صحت نداشته باشه و کذب باشه و در حد امیر نباشه که پاسخ بدن که قطعا هم نیست، ایشون دفتر دارند، مدیر دارند، روابط عمومی دارند، بعید میدونم شخص خودت هم برای نشر این خبر از خودتون با روابط عمومی ارتش هماهنگ باشین و فقط خواستین با نشر این خبر خودتون رو اون بالا بچسبونین به یکی و کسب اعتبار رسانه ای کنید.
  این فقط نظر شخصی منه.

  4
  4
 7. من نمیدونم این استدلال هارو بعضی از دوستان از کجا میارن..آدم زنده وکیل وصی نمیخواد..خود امیرسیاری توییت کنه که من حالم خوبه.
  بعدشم قابل توجه اون دسته از عزیزان که کامنت زشت و بی ادبی میزارید
  این نشون دهنده شخصیت شماست که ونشون میده که شما حتی در انتقادات هم ادب رو کنار میزاری و هیجانی برخورد میکنید
  عاجزانه از شما برادر گلم میخوام نسبت به هرچیزی رعایت ادب کنی و با ذهن باز و بیطرفانه نقد خودتون رو بیان کنی

 8. من نمیدونم این استدلال هارو بعضی از دوستان از کجا میارن..آدم زنده وکیل وصی نمیخواد..خود امیرسیاری توییت کنه که من حالم خوبه.
  بعدشم قابل توجه اون دسته از عزیزان که کامنت زشت و بی ادبی میزارید
  این نشون دهنده شخصیت شماست که نشون میده که شما حتی در انتقادات هم ادب رو کنار میزاری و هیجانی برخورد میکنید
  عاجزانه از شما برادر گلم میخوام نسبت به هرچیزی رعایت ادب کنی و با ذهن باز و بیطرفانه نقد خودتون رو بیان کنی

  2
  1
 9. ناخدا صمدی مقام دون پایه ارتش هستند که از طرف دریادار سیاری صحبت کزدند؟
  ما هم باورمان شد که دستگیری در کار نبوده،فقط خدا کنه استخر نرفته باشه یا چیزی شبیه اون
  اون دوستان ولایی هم ادب صحبت کردنشون نشانه هویتشان هست و البته که صفت سگ شرف داره به شماها که بیخود پاچه میگیرید

 10. ناخدا صمدی مقام دون پایه ارتش هستند که از طرف دریادار سیاری صحبت کزدند؟
  ما هم باورمان شد که دستگیری در کار نبوده،فقط خدا کنه استخر نرفته باشه یا چیزی شبیه اون
  اون دوستان ولایی هم ادب صحبت کردنشون نشانه هویتشان هست و البته که صفت سگ شرف داره به شماها که بیخود پاچه میگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن