تیراندازی در ماهشهر و شهادت یک نفر | متلاشی شدن یک تیم مسلح تجزیه‌طلب

فرمانده نیروی انتظامی استان خوزستان گفت: با تلاش بی‌وقفه مأموران انتظامی استان خوزستان، یک تیم مسلح تجزیه‌طلب، در شهرستان بندر ماهشهر متلاشی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان ،سردار حیدر عباس زاده ضمن تائید این خبر اظهار کرد: هفته گذشته چهارشنبه شب، یک تیم ۳ نفره در شهرک شهید مدنی از توابع شهرستان بندر ماهشهر، به‌طور همزمان به منازل مسکونی فرمانده  پایگاه بسیج این شهرک، و یکی دیگر از اعضای مؤثر پایگاه بسیج، تیراندازی کردند.

وی گفت: در جریان این تیراندازی متأسفانه مادر یکی از عوامل بسیج شهرک شهید مدنی، پس از اصابت گلوله ی این افراد به شهادت رسید و بعد از این حمله تروریستی، موضوع در دستور کار پلیس اطلاعات و امنیت و آگاهی شهرستان بندر ماهشهر، قرار گرفت.

فرمانده انتظامی خوزستان، افزود: به لطف خدا و طراحی و هدایت یک عملیات مستمر، ظرف کمتر از ۴۸ ساعت ۳ نفر از عاملان اصلی این حادثه تروریستی شناسایی و دستگیر شدند.

وی عنوان کرد: از این افراد ۲ قبضه سلاح جنگی کلاشینکف و پنج تیر شورشی همراه با ۵۶ عدد فشنگ جنگی، شورشی و همچنین یک دستگاه موتورسیکلت کشف و ضبط شد.

سرهنگ عباس زاده خاطرنشان کرد: در تحقیقات اولیه، هر ۳ تروریست و تجزیه‌طلب به جرم  ارتکابی اعتراف کردند، ضمن اینکه این افراد سه سال گذشته مذهب خود را تغیر داده بودند و از آن زمان گرایش های تجزیه‌طلبانه پیدا کردند.

وی تأکید کرد: این ۳ نفر سوابقی چون تیراندازی به پایگاه‌ های بسیج و انتظامی، قدرت‌نمایی با سلاح در مراسم اعیاد مذهبی با انگیزه امنیتی هم در پرونده خود دارند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان، انگیزه این افراد در تیراندازی به عوامل بسیج شهرک شهید مدنی شهرستان بندر ماهشهر را تروریستی خطاب کرد و گفت: پلیس استان خوزستان، با حمایت دستگاه های امنیتی و قضائی استان، با اقتدار، خواب را از چشمان این افراد خواهد ربود.

وی در پایان یادآور شد: فرزندان ملت در نیروی انتظامی خوزستان، برای برقراری نظم و امنیت شهروندان از جانشان مایه گذاشته و اجازه نخواهند داد تا معاندان نظام، آرامش مردم را بر هم زنند

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن