خرید تور تابستان

انتقاد نایب رئیس مجلس از «سینه‌چاکان برجام و دلواپس‌های حصر»

سیدامیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی، نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در یادداشتی نوشت: حمله و عملیات نظامی سازمان منافقین نتیجه چراغ سبزهایی بود که مسببین پذیرش قطعنامه 598 و آویزان‌های به آمریکا و دلبستگان به اروپا و سینه‌چاکان برجام و دلواپس‌های حصر و سلفی خفت‌بگیران می‌دادند و نتیجه عملکرد صاحبان تفکری بود که مسببین وضعیت فعلی اقتصاد و فرهنگ هستند.

به گزارش تسنیم متن کامل یادداشت قاضی‌زاده‌هاشمی به شرح زیر است:

حمله و آغاز عملیات نظامی سازمان منافقین در منطقه مرصاد در استان کرمانشاه زمانی رخ داد که نفاق در داخل نظام و حاکمیت این همه نفوذ نکرده بود. این پیشروی منافقین حاصل فتنه و سیاه‌نمایی‌های نسل اول جریان نفوذ و فتنه بود که القا می‌کردند کشور در حال نابودی است و تنها پذیرش قطعنامه 598 می‌تواند کشور را از نابودی نجات دهد.

باز شدن راه برای پیشروی منافقین تا منطقه مرصاد حاصل تفکر کسانی بود که هنوز هم وانمود می‌کنند تنها راه‌حل مشکلات کشور که ناشی از بی‌تدبیری خودشان است در گرو مذاکره و توافق با آمریکا است. تحرک نظامی در سازمان منافقین از آنجا نزج گرفت که آنها دیدند در داخل کشور کسانی هستند که از همان آغاز انقلاب به آرمان‌های انقلاب اسلامی اعتقادی نداشتند و هنوز هم ندارند.

حمله و عملیات نظامی سازمان منافقین نتیجه چراغ سبزهایی بود که مسببین پذیرش قطعنامه 598 و آویزان‌های به آمریکا و دلبستگان به اروپا و سینه‌چاکان برجام و دلواپس‌های حصر و سلفی خفت‌بگیران می‌دادند و نتیجه عملکرد صاحبان تفکری بود که مسببین وضعیت فعلی اقتصاد و فرهنگ هستند. تنها راه نجات کشور بیرون انداختن این طیف نفوذی از درون حاکمیت است.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا