واکنش نتانیاهو به تنش‌ها در مرز لبنان و اسرائیل

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم اسرائیل به تنش در مرز لبنان و اسرائیل واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تایمز اسرائیل؛ «بنیامین نتانیاهو» به درگیری‌ها در مرز لبنان با نیروهای مقاومت حزب الله واکنش نشان داد.

در این ارتباط، «نتانیاهو» درگیری در مرز لبنان را «حادثه امنیتی جدی» عنوان کرده است.

نتانیاهو که در جلسه مطبوعاتی مشترک با «بنی گانتز»، نخست وزیر چرخشی و وزیرجنگ رژیم صهیونیستی درباره تنش اخیر در مرز لبنان سخنرانی می‌کرد، مدعی شد: حزب الله در حال بازی با آتش است.

نخست وزیر جنجالی رژیم صهیونیستی که این روزها با اعتراضات داخلی نیز روبروست، در بیانیه کوتاه خود که آن را قرائت می‌کرد، همچنین مدعی شد: حزب الله و لبنان مسئول تمام حملات صورت گرفته از لبنان هستند و هر حمله علیه ما با واکنش سنگینی روبرو خواهد شد.

عصر امروز منابع خبری از برخی تنش‌ها و درگیری‌ها در مرز لبنان و فلسطین اشغالی خبر دادند.

همچنین رسانه لبنانی المنار عصر امروز در این ارتباط اعلام کرد: حملات توپخانه ای اسرائیل به مدت تقریباً یکساعت ادامه داشت و محدود به بلندی‌های کفرشوبا بود. جنگنده‌های رژیم صهیونیستی و هواپیماهای رژیم صهیونیستی از زمان اعلام حادثه امنیتی به پرواز درآمدند.

المنار همچنین از پرواز گسترده جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بر فراز منطقه مزارع شبعا و شلیک گلوله ارتش صهیونیست‌ها به داخل منزلی در شهرک الهباریه خبر داده بود و واکنش نتانیاهو پس از این رویدادها صورت گرفته است.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا