بلیت ۵۰ هزاردلاری کنسرت تتلو

امیرتتلو خواننده پرحاشیه گفت: می‌خواهم یک کنسرت بسیار گران برگزار کنم، که بلیتش بی دلیل گران است؛ مثلا ۵۰ هزار دلار. پول گردن کلفتی را از پولدارها بگیریم و به فقرا بدهیم.

به گزارش انصاف نیوز امیرحسین مقصدلو خواننده جنحالی در کانال تلگرامی خود گفت: من می‌خواهم یک کنسرت بسیار گران قیمت برگزار کنم. بلیت‌های این کنسرت بسیار گران است. دلیلی هم ندارد، فقط بیخود گران است. مثلا قیمت بلیت ۵۰ هزار دلار است. البته این پول را می‌گیریم و به فقرا می‌دهیم.

او ادامه داد: یعنی در واقع پول زور از پولدارها می‌گیریم و به فقرا می‌دهیم. برای اینکه یادم باشد می‌خواهم این کار را بکنم یک رابین هود روی بدن خالکوبی کردم.

پیش از این در ۱۳ آبان ۱۳۹۷، شرکت اینستاگرام اعلام کرد که حساب کاربری امیر تتلو را مسدود کرده‌است زیرا تتلو در روزهای پیش از آن «جملاتی توهین‌آمیز علیه زنان» نوشته و از هواداران مرد خود خواسته تا «زنان را کتک بزنند یا به آن‌ها توهین کنند». اینستاگرام نوشت که امنیت کاربرانش «مهم‌ترین مسئولیت» این شرکت است و این شبکه اجتماعی در اجرای قوانین خود بسیار جدی است

در ۱۳ آبان ۱۳۹۷، شرکت اینستاگرام اعلام کرد که حساب کاربری امیر تتلو را مسدود کرده‌است زیرا تتلو در روزهای پیش از آن «جملاتی توهین‌آمیز علیه زنان» نوشته و از هواداران مرد خود خواسته تا «زنان را کتک بزنند یا به آن‌ها توهین کنند». اینستاگرام نوشت که امنیت کاربرانش «مهم‌ترین مسئولیت» این شرکت است و این شبکه اجتماعی در اجرای قوانین خود بسیار جدی است

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن