بورس قمار سازمان یافته | حسن عباسی

حسن عباسی، تئورسین جنجالی اصولگرا کمپینی به نام «بورس قمار سازمان یافته» راه انداخته.

به گزارش انصاف نیوز پژوهشکده یقین، متعلق به حسن عباسی که پیش از این به اتهام توهین به رییس جمهور و یکی از وزیران به هفت ماه حبس محکوم شد؛ این بار از تاریخ 20 اردیبهشت کمپینی به نام «بورس قمار سازمان یافته» راه انداخته.

در توضیح این کمپین آمده:  بورس دچار ایرادات فراوانی است. که مهم‌ترین آن جذب سرمایه از بخش تولید به بخش «صنعت مالی » است.  آیا می‌دانید موسس بورس یک قمارباز حرفه‌ای بود که تجربیات قمار را وارد اقتصاد کرد؟  آیا چیزی از تحلیل استراتژیکال بورس شنیده‌اید؟ تحلیل تاکتیکال بورس هم در جایی آموزش داده نمی‌شود! تحلیل استراتژیکال بورس همواره ناگفته و محرمانه بوده است!

بورس قمار سازمان یافته

حسن عباسی هم در یک سخنرانی با عنوان «بورس چگونه پدید آمد؟»که در صفحه این کمپین منتشر شده گفت: جان لو قمار بازِ قاتلی که بورس را آفرید، یک اسکاتلندی جاه‌طلب، محکوم به اعدام ، معتادِ به قمار و نابغه ضعیف‌النفس مالی بود. او نه تنها قیمت اموال و املاک اش را بالا برد، بلکه به‌طور غیرمستقیم، عامل بروز انقلاب فرانسه شد. زمانی جان لو ، مالک یک چهارم چیزی بود که امروزه آن را با عنوان ایالت متحده آمریکا می‌شناسیم.

در این کمپین اشاره شده که پولی که از بورس به دست می‌آید «حلال»نیست. چند تن از مخاطبان صفحه این کمپین با انتشار کامنت‌هایی به حسن عباسی اعتراض کرده و گفتند: زمانی که علما و رهبری درباره‌ی بورس نظر داده و آن را حلال خوانده‌اند، شما چرا این را می‌گویید.

بورس قمار سازمان یافته
تصویر یکی از پست‌های صفحه کمپین

انتهای پیام

کلیک کنید
سایت دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا