پاسخ آشنا به اظهارات امروز قالیباف

حسام‌الدین آشنا، مشاور رئیس‌جمهور روحانی در واکنش به اظهارات قالیباف درباره‌ی تعویق کنکور ۹۹ در توییتر نوشت:

«رهبری خود می‌فرمایند من هم تابع تصمیمات ستاد ملی کرونا هستم؛ ولی متاسفانه برخی – علی‌رغم ادعای ولایت‌مداری – بدون آن‌که به ابعاد و جوانب مسأله احاطه و اشراف داشته‌باشند، نظر خود را بر تصمیمات ستاد ارجح می‌دانند و رسما آن را اعلام می‌کنند»

گفتنی‌ست صبح امروز محمدباقر قالیباف صبح امروز گفته بود: «نگران رعایت نشدن پروتکل های دقیق بهداشتی در کنکور سراسری هستیم. متاسفانه به وعده‌های داده شده در برگزاری کنکور دکتری عمل نشد و بی‌توجهی‌های تاسف آوری در برگزاری آن کنکور وجود داشت که خود نیازمند بررسی دقیق‌تر و پیگیری است. این کوتاهی‌ها، نگرانی مردم در خصوص برگزاری کنکور سراسری را بیشتر کرده است و بسیاری از نمایندگان شنونده نگرانی های والدین در خصوص سلامت فرزندان خود بوده اند. بنظر می رسد تعویق زمان کنکور تا گذشتن از دوران پیک کرونا و خنک تر شدن هوا که امکان استفاده از ماسک بمدت چند ساعت را میسر کند، ضروری باشد. سلامت دانش آموزان عزیز ما، خط قرمز مجلس است و کمیسیون های بهداشت و آموزش مجلس وظیفه دارند تا اطمینان از رعایت بهترین تصمیم در این خصوص، مطالبات مردم را از مسئولین ذی‌ربط پیگیری کنند».

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

 1. اره رئیس جمهور با این همه گندی که زده معلومه خودشو میکشه کنار هیشه بدترین نظرات و هم میده

  6
  4
 2. جالبه از برگزاری کنکور که از قدیم هم بنابر ضرورت فاصله یکی دو متری بین افراد رعایت می شد می ترسند ولی برگزاری مراسم عزاداری حسینی را با وضعی که همه می دانیم ترویج و تشویق می کنند.

  11
  8
 3. جناب آشنای نخود هر آش توئیت باز
  ایشان مثلا رئیس مجلس هستند و بیشتر نگرانی خود را اعلام کرده اند
  عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در کنکور کوچکتر دکترا از طرف دوستان آشنا قانون مداری آنها را نشان می دهد

  8
  5
 4. حسن ! حسرت موند دل مون که مشاورت مثل مرد حرف شو با خطاب مستقیم بزنه ! همه اش متلک و گوشه و کنایه !

  9
  5
 5. امثال آشنا باید از اجرای کنکور در هر شرایطی دفاع کنه چون این … هم یکی از کابینه ی دولت روحانی ست و مافیای کنکور خود همین …ها هستند
  فقط این چند ماه هم تموم بشه بعد تک تک این آقایون از روحانی گرفته تا آشنای …

   باید حسابی حساب پس بدهند همانطوریکه ارباببشون هاشمی تاوان داد این … ها هم باید تاوان دزدی هاشون میدهند و خواهند داد مطمئن باشید
  2
  2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا