تصاویر آتش‌سوزی گسترده در بازار پردیس [+جزییات]

مهدی اکباتانی، مدیر روابط‌عمومی جامعه بازاریان کیش از جان باختن ۱نفر در اثر آتش‌سوزی بازار پردیس۱ خبر داد.

مهدی اکباتانی در گفتگو با تسنیم هویت فرد جان‌باخته را آرایشگر بازار عنوان کرد و اظهار داشت: آتش‌سوزی از غرفه 46 شروع شده و متاسفانه چهار غرفه کنارش خاکستر شده‌اند.

وی که از اولین دقایق آتش‌سوزی در محل حضور داشته است، خبر تاخیر در اطلاع‌رسانی را کذب عنوان کرد و گفت: از آنجا که محل آغاز آتش، روبه‌روی دستشویی بازار بوده است؛ نگهبانان بلافاصله متوجه شده و به آتش‌نشانی اطلاع داده‌اند.

ظاهرا اتصال برق اسپلیت یک واحد کفش‌فروشی عامل شروع این آتش‌سوزی  بوده است و آتش از این غرفه به واحدهای دیگر این مرکز تجاری سرایت کرده است. بیش از 10 مغازه در این آتش‌سوزی، آسیب جدی دیده‌اند.

آتش از ورودی شماره 3 مجتمع تجاری پردیس1 آغاز شده و به داخل بازار سرایت کرده است.

درحال حاضر با تلاش نیروهای آتش‌نشانی و کارکنان شرکت عمران و خدمات، آتش به‌طور موقت با کف‌پاشی، کنترل و خاموش شد و هم‌اکنون نیروها در حالا تلاش برای تخلیه دود از داخل بازار هستند.

در همین راستا به علت عدم دسترسی به مرکز بازار، نیروی‌های آتش‌نشانی با لودر و بولدوزر مجبور به تخریب بخشی از بازار شدند چرا که آتش لحظه به لحظه شعله‌ورتر می‌شود.

اکنون نیروهای آتش‌نشانی در حال اطفای کامل حریق، و کسبه با نگرانی از گسترش دوباره آتش، در حال خارج کردن اجناس خود از مغازه‌هایشان هستند.

در این آتش‌سوزی بخشی از بازار به طور کامل تخریب شد و یک نفر جان خود را از دست داده است.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا