طرح « گشایش اقتصادی» نهایی شد؟

بر اساس آنچه ساعتی قبل در پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری منتشر شده است تصمیمات لازم «جهت نهابی شدن» طرح ستاد اقتصادی دولت برای «مقابله با تحریم نفتی و هدایت نقدینگی» در شورای اقتصادی سران سه قوه با حضور روحانی، قالیباف و رئیسی اتخاذ شده است.

به گزارش انصاف نیوز وبسایت ریاست‌جمهوری نوشت: «در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، پیشنهاد مطرح شده از سوی ستاد اقتصادی دولت برای مقابله با تحریم نفتی و هدایت نقدینگی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و ضمن استقبال از این طرح، تصمیمات لازم جهت نهایی شدن آن اتخاذ شد».

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک پیام

 1. به فریاد یک جانباز برسید
  یکی از جانبازان چنگ تحمیلی که ۱۸ماه با جانبازی بالای ۴۰درصددر جبهه ها حضور داشته به عللی دچار ورشکستگی شده است.
  او در خانه های مسکن و شهرسازی که مساحت ان کمتر از ۸۵ متر مربع در استان گلستان زندگی می کند زمای که بازنشسته گردید بعلت عدم تمکن مالی محبور شد در همان خانه های سازمانی باشد.
  اداره کل مدتی به او مهلت داده ولی در این مدت نه تنها از مشکلات او کم نشده است بلکه افزوده گردید .در حال حاضر با حکم دادستانی شهرسان حکم به تخلیه خانه در این شرایط سخت و کرونایی داده است .او به بیت و بنیاد شهید کشور و استان وشهرستان نامه نوشت ولی متاسفانه تر تیب اثر داده نشد.
  تا تاریخ ۲۱/۵/۹۹ دادستانی به او مهلت داده است که خانه را تخلیه وگرنه وسایل او به بیرون از خانه ریخته می شود و متاسفانه زندگی او به هم ریخته و حانواده دچار انواح بیماری جسمی وروحی دچار گردیده اند
  در زمانی که کشور و انقلاب به جانبازی این فردو افرادی مثل اومحتاج بوده این عزیزان کم نگذاشتند ولی امروز که این فرد احتیاج به کمک دارد هیج ارگان و اداره ای به کمک او نمی روند او را تنها رها می کنند.
  زمانی که عدده ای به ثروت و مکنت و املاک نجومی و…میرسند قانون بی رمق است ولی در برابراین عزیزان قانون …..
  آیا کسی است که به فریاد این فرد جانباز برسد.
  آیا درست است این جانباز که برای دفاع از کشور و انقلاب دچار انواع بیماریهای جسمی و روحی گردیده است اینگونه رها شود
  ما طرفدار یک ….در انسوی دنیا هستیم ولی این فرد و افراد مانند او را رها کرده که گویی نیستند
  مسولین محترم به داد این جانباز برسید تا او بیش از این در برابر خانواده و….شرمنده نشود
  مسولین محترم مهلت تخیله خانه به او به اتمام رسیده است به فریاد او برسید. زمان بیرون کردن او۲۱/۵/۹۹ است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن