کیهان توقیف می‌شود؟!

«امارات خود را به یک هدف مشروع برای مقاومت تبدیل کرد»؛ تیتر یک جنجالی شماره‌ی امروز کیهان است.

به گزارش انصاف نیوز روزنامه‌ی کیهان در واکنش به توافق اخیر امارات و اسرائیل در گزارشی با این تیتر نوشت: «خیانت بزرگ امارات در حق ملت فلسطین و امضای توافق عادی ‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی، اگر تنها یک نتیجه داشته باشد، تبدیل این کشور کوچکِ ثروتمندِ به شدت وابسته به امنیت، به «هدفی مشروع و آسان» برای مقاومت خواهد بود».

کیهان توقیف می‌شود؟!

این روزنامه پیش از این نیز با تیتر «شلیک موشک انصارالله به ریاض؛ هدف بعدی، دوبی» خبرساز شده بود؛ تیتری که در نهایت به توقیف دو روزه‌ی این روزنامه منجر شد. دادستانی تهران در آبان۹۶ اعلام کرده بود: «بر اساس شکایت دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی مبنی بر اقدام روزنامه کیهان بر خلاف سیاست‌های اصولی و بیّن جمهوری اسلامی ایران در مسائل و امنیت منطقه‌ای» روزنامه‌ی کیهان توقیف شد.

کیهان دوباره توقیف می‌شود؟!

مدتی بعد حسین شریعتمداری، مدیر مسئول کیهان در واکنش به این توقیف دو روزه گفته بود: «ما هنوز هم نفهميديم اصلا به چه دليلي توقيف شديم. احتمالاً الان هم دادستاني بايد برود انصارالله يمن را توقيف كند به‌خاطر موشكي كه ‌زده است! اما كسي با اين‌ كاري ندارد كه ميليون‌ها بي‌گناه در يمن كشته شدند».

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک پیام

 1. بس کنید تورو خدا . شدیم کاسه داغ تر از آش .
  بما چه کی با کیه و چرا اون با این شد و ما اصن با اونا نیشم .
  مردم دارند از وضع بد روزگار و فراهم نکردن معیشت روزانه کمر که هیچ نمیدونند به کیو به چه چیزی پناه ببرند تا جلو خانواده بازم هیچ فقط زنده بمونن .
  توی این وضعیت بیان فکر چاره کنن یه چوب دست گرفتن دارند سوراخ جدیدو انگولک میکنن .
  بیخیال دیگه آنقدر این مردم بیچاره رو دنبال خودتان نکشید این سوراخ اون سوراخ .
  یکی مینالد از درد جدایی
  یکی نالان ز احوال بانگ برآورد
  حاجی پشمک میخایی .
  *خط D

  1
  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن