ُسردار رضایی: هیمنه پوشالی افراد هنجارشکن شکسته شود

سردار رضایی، جانشین فرمانده ناجا گفت: برخورد با موضوع اراذل و اوباش باید در صحنه و با سرعت و بدون فوت وقت انجام شود و این مهم نباید به تعویق بیفتد و در صحنه باید هیمنه پوشالی افراد هنجار شکن شکسته شود.

به گزارش ایسنا، سردار قاسم رضایی در قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش تهران با قدردانی از تشکیل کارگروه مبارزه با اراذل و اوباش و با اشاره به اینکه در این زمینه تشکیل کارگروهی لازم و ضروری است، اظهار کرد: اجرای اینگونه طرح ها می بایست رعب و وحشت در دل افرادی که امنیت و آرامش جامعه را مختل می سازند، ایجاد کند.

وی گفت: مقابله جدی و منسجم با اراذل و اوباش یعنی تامین حقوق شهروندی، از این رو لازم است که با اقتدار با کسانی که امنیت و آرامش مردم را بر هم می زنند، مقابله کرد.

سردار رضایی با تاکید بر اینکه در حوزه مقابله با اراذل و اوباش و کسانی که امنیت و آرامش جامعه را خدشه دار می کنند باید با اقتدار ، روحیه انقلابی و تکلیف مداری اقدامات بایسته را انجام دهیم، عنوان کرد: برخورد با موضوع اراذل و اوباش باید در صحنه و با سرعت و بدون فوت وقت انجام شود و این مهم نباید به تعویق بیفتد و در صحنه باید هیمنه پوشالی افراد هنجار شکن شکسته شود.

براساس گزارش سایت پلیس، جانشین فرمانده ناجا با تاکید بر اینکه باید ضرب شستی به افراد هنجار شکن نشان داده شود که اینگونه افراد جرات عرض اندام و قانون شکنی را به خود ندهند، گفت: مبارزه با اراذل و اوباش مقطعی نیست و این مهم باید همواره در دستور کار باشد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا