تماس تلفنی پیرلو با کریستیانو رونالدو

آندره‌آ پیرلو،  سرمربی یوونتوس گفت: یکی از نخستین کارهایی که پس از معرفی به عنوان سرمربی یوونتوس انجام داد تماس با رونالدو بود. در این مکالمه دوستانه پیرلو نخستین قول خود را به ستاره پرتغالی داد تا رضایت این بازیکن را جلب کند. سرمربی ایتالیایی قول داد یک مهاجم شماره ۹ بخرد تا بازیکن پرتغالی راحت در زمین کار خود را انجام دهد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، حضور آندره پیرلو در نیمکت یوونتوس به عنوان سرمربی هیجان را به هواداران بانوی پیر بازگردانده است. پس از یک فصل تلخ و شیرین با وجود فتح نهمین اسکودتو پیاپی، شکلی که تیم سری آ را به پایان رساند و از لیگ قهرمانان اروپا حذف شد نیاز به یک تولد دوباره احساس می‌شد. به همین خاطر پیوستن پیرلو یک گام بزرگ در این زمینه بود.

به نوشته رسانه‌های ایتالیایی کریستیانو رونالدو نسبت به این انتخاب نگاه مثبتی دارد. ستاره پرتغالی مانند دیگر هم تیمی‌هایش از پایان فصل به این شکل ناراضی بود و یک سال دیگر در حسرت فتح لیگ قهرمانان اروپا ماند. برای مهاجم یوونتوس جالب است پیرلو چگونه در تیم عمل خواهد کرد. از طرفی سرمربی ایتالیایی برای خوشحال کردن ستاره تیمش تمام تلاش خود را می‌کند.

او یکی از نخستین کارهایی که پس از معرفی به عنوان سرمربی یوونتوس انجام داد تماس با رونالدو بود. در این مکالمه دوستانه پیرلو نخستین قول خود را به ستاره پرتغالی داد تا رضایت این بازیکن را جلب کند. سرمربی ایتالیایی قول داد یک مهاجم شماره ۹ بخرد تا بازیکن پرتغالی راحت در زمین کار خود را انجام دهد. برای این پست مهاجم مناسب میلیک است البته لاکازت و ادین ژکو از دیگر گزینه‌ها هستند. در روزهای آینده توافقی صورت خواهد پذیرفت و علاوه بر تقویت خط حمله، پیرلو، رونالدو را خوشحال خواهد کرد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا