شجریان از بیمارستان مرخص شد[+توضیح پزشک معالج]

محمدرضا شجریان، استاد آواز ایران دوشنبه ـ سوم شهریور ماه ـ از بیمارستان جم مرخص و به منزل منتقل شد.

به گزارش ایسنا، بیمارستان جم حدود ساعت ۱۶ و ۱۵ دقیقه امروز با انتشار اطلاعیه‌ای در صفحه اینستاگرام خود با تایید ترخیص محمدرضا شجریان، نوشت:

«در راستای اطلاع‌رسانی به مردم هنردوست و هم‌میهنان عزیز به استحضار می‌رساند، شرایط عمومی، قلبی، ریوی و تنفسی ایشان پایدار است و بعد از اتمام دوره نیازمند بستری در بیمارستان، با حال عمومی قابل قبول جهت ادامه درمان زیر نظر پزشکان معالج به منزل ترخیص شدند.»

بیمارستان جم شنبه اول شهریور ماه با انتشار اطلاعیه شماره ۸ خود از انجام اقدامات لازم برای ترخیص محمدرضا شجریان از مجموعه بیمارستان و انجام ادامه درمان در منزل خبر داده بود.

استاد آواز ایران شنبه، ۲۵ مرداد ماه به دلیل آنچه شوک عفونی خوانده شد، با انتقال به بیمارستان، در بخش آی سی یو (مراقبت‌های ویژه) بستری شده بود.

پزشک معالج استاد آواز ایران در ویدیویی آخرین وضعیت جسمانی او را تشریح کرد.

دکتر حسن عباسی ـ پزشک معالج محمدرضا شجریان ـ که در مدت بستری شدن این هنرمند در بیمارستان به تناوب مردم و رسانه ها را از آخرین شرایط سلامتی وی مطلع می کرد، در این ویدیو که روی صفحه بیمارستان جم قرار گرفته، گفته است: «ایشان امروز از بیمارستان ترخیص شدند و ادامه معالجاتشان در بیرون از بیمارستان ادامه خواهد داشت. همه همکاران بیمارستان در تخصص‌های مختلف همیشه در دسترس ما هستند و خود بنده هم هر روز در خدمت استاد هستم و تغییرات را کنترل می‌کنیم و هر کاری که لازم باشد برای ایشان انجام می‌دهیم. به امید بهبودی بیشتر و روزهای بهتر»

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن