کانال‌های اصولگرا: آیدین آغداشلو جاسوس متجاوز!

تعدادی از کانال‌های تلگرامی اصولگرا از جمله کانال تلگرامی «قرارگاه سایبری عمار»، متنی را با عنوان «آیدین آغداشلو جاسوس متجاوز!» منتشر کرده‌اند.

در این متن ادعا شده که شخصی به نام کاوه امام‌وردی که اخیرا بازداشت شده، «خبرنگار اصلاح طلب» است در حالی که این ادعا واقعیت ندارد.

به گزارش انصاف نیوز، متنی که کانال قرارگاه عمار منتشر کرده است در پی می‌آید:

«چندی است که مسئله تجاوز کیوان امام و آیدین آغداشلو به چندین زن مطرح شده است!

کیوان امام وردی خبرنگار اصلاح طلب و آیدین آغداشلو (فرامرز خبیری) از هنرمندان روشنفکر وابسته به ضد انقلاب دو عنصر اصلی این اتفاقات هستند.

حالا لاله صبوری به این اتفاقات واکنش نشان داده است و تلویحا مسئله تجاوزهای آیدین آغداشلو را تایید کرده است.

نکته مهمتر درباره آیدین آغداشلو و همسرش شهره آغداشلو (شهره وزیری تبار) است، شهره در حال حاضر در خارج از کشور زندگی می‌کند و یکی از مهمترین بازیگران ضدانقلاب است که فیلم‌های زیادی علیه دین و انقلاب بازی کرده.

او از فعالان بهایی می‌باشد که با حلقه اصلی سازمان یافته شبکه USAID و #بدامن در داخل کشور و بدنه اجرایی پیاده نظام بهائیت علیه ایران ارتباط دارد و یکی از رهبران پشت صحنه نهضت زنان علیه جمهوری اسلامی در داخل کشور است.

همکاری مهناز افشار با شهره در این زمینه زیاد بوده است و حلقه اتصال مهناز به زنان سیاسی داخل ایران در شبکه، توسط نوشین جعفری رخ می‌داد و باران کوثری و ترانه علیدوستی جزء این شبکه هستند».

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن