پیام رهبری در واکنش به اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر

رهبری انقلاب در پیامی، اهانت اخیر یک نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم را محکوم کردند.

به گزارش «خامنه‌ای دات آی آر»، متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

«بسمه‌تعالی

گناه بزرگ و نابخشودنی یک نشریّه‌ی فرانسوی در اهانت به چهره‌ی نورانی و قدسی حضرت رسول اعظم (صلّی الله علیه و آله) بار دیگر عناد و کینه‌ی شرارت‌بار دستگاه‌های سیاسی و فرهنگی دنیای غرب با اسلام و جامعه‌ی مسلمانان را آشکار ساخت.

بهانه‌ی آزادی بیان برای محکوم نکردن این جرم بزرگ که از سوی برخی سیاستمداران فرانسوی گفته شده کاملاً مردود و غلط و عوام‌فریبانه است. سیاست های عمیقاً ضدّ اسلامی صهیونیست‌ها و دولتهای استکباری عامل این‌گونه حرکتهای دشمنانه است که هر چند یکبار بُروز می‌یابد.

این حرکت در این برهه‌ی زمانی می تواند، نیز به انگیزه‌ی منصرف کردن ذهن ملّتها و دولتهای غرب آسیا از نقشه‌های شومی باشد که آمریکا و رژیم صهیونیستی برای این منطقه در سر دارند. ملّتهای مسلمان بویژه کشورهای غرب آسیا، ضمن حفظ هوشیاری در مسائل این منطقه‌ی حسّاس، باید هرگز دشمنی‌های سیاستمداران و سردمداران غربی نسبت به اسلام و مسلمین را فراموش نکنند.

والله غالب علی امره

سیّدعلی خامنه‌ای ۹۹/۶/۱۸»

انتهای پیام

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. سلام واقعا حرف رهبر چقد زیباست اهانت و توهین به یهودی جرم داره و ۱۰۰۰۰ هزار یورو جریمه داره اما توهین به دین اسلام ازادی بیانه . همش از بیشرفی این عرب های سر سپرده منفعله که اینا پررو شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا