آیا تاکنون از خدمات نئوبانک‌ها استفاده کرده‌اید؟

  • خیر (78%, 109 رای)
  • بله (22%, 31 رای)

جمع آرا: 140

Loading ... Loading ...

پیام تسلیت رئیس سازمان تبلیغات با اشاره به حوادث88!

حجت‌الاسلام قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در پیام تسلیت خود به مناسبت درگذشت آیت‌الله صانعی، از مراجع تقلید نوشت:  برخی مواضع ایشان در فضای غبار آلود فتنه ۸۸ هزینه هایی برای نظام اسلامی پدید آورد، اما ایشان به خلاف برخی لیبرالهای سست عنصر، هیچ گاه از گذشته انقلابی خویش اظهار ندامت نکردند. امید است به فضل و غفران الهی این زحمات و مواضع انقلابی ایشان در مقابل ضد انقلاب در دهه ۶۰ برای ایشان مدال افتخاری در قیامت در پیشگاه رسول الله (صلوات الله علیه) باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس متن پیام تسلیت رییس سازمان تبلیغات اسلامی بدین شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

«ضدانقلاب باید آن قدر از شما بترسد که عکس شما را ببیند فرار کند و اگر این جور شد، مسلمان صد درصد هستید.» (آیت الله صانعی، ۱۱ اسفند ۱۳۶۱، روزنامه جمهوری اسلامی)

درگذشت آیت الله حاج شیخ یوسف صانعی، از شاگردان مبرز امام راحل عظیم الشأن (ره) مایه تأسف و تألم گردید. زحمات ایشان در مقام دادستان کل کشور در دهه ۶۰ و مواضع انقلابی و سازش ناپذیر ایشان در مواجهه با منافقین و معاندین نظام اسلامی، در ذاکره تاریخ انقلابی ایران اسلامی گم نخواهد شد. طبعا برخی مواضع ایشان در فضای غبار آلود فتنه ۸۸ هزینه هایی برای نظام اسلامی پدید آورد، اما ایشان به خلاف برخی لیبرالهای سست عنصر، هیچ گاه از گذشته انقلابی خویش اظهار ندامت نکردند. امید است به فضل و غفران الهی این زحمات و مواضع انقلابی ایشان در مقابل ضد انقلاب در دهه ۶۰ برای ایشان مدال افتخاری در قیامت در پیشگاه رسول الله (صلوات الله علیه) باشد.

پشتیبانی ایشان از نگاه فقهی نواندیشانه و جواهری حضرت امام (رحمت الله علیه) در دهه ۶۰ زمینه ساز خدمات بسیار ایشان در دستگاه قضائی گردید. سردرگمی برخی از دوستان ایشان در در دهه های بعد و نرمش های ایشان در مقابل جریان لیبرال، هرچند روی ایشان نیز تأثیراتی داشت و صدور برخی فتاوای خارج از ذوق فقه جواهری را پدید آورد که به طور طبیعی مورد تأیید ساختار نظام رسمی حوزه های علمیه قرار نگرفت، اما این گونه امور باعث نگردید به کرسی تدریس و حلقه شاگردان ایشان در حوزه های علمیه تعرض شود و بنابر سنت آزاداندیشی حوزوی، همچنان حلقه درس ایشان، باعث گرم شدن مجادلات سودمندی در حوزه علمیه قم می گردید.

حمایت های شفاف ایشان از اصل «ولایت فقیه» نه فقط در زمان حضرت امام خمینی (ره) بلکه در زمان ولایت حضرت آیت الله خامنه ای نیز ادامه داشت؛ به گونه ای که ایشان به صراحت اعلام می کنند «تخلف از فرمان آیت الله خامنه ای خروج از ولایت الله و ورود به ولایت شیطان است». اختلاف نظر میان علما و سیاستمداران امری طبیعی است. با وجود اختلاف نظرات فقهی و سیاسی، حفظ احترام رهبر معظم انقلاب در سیره ایشان طمع ضد انقلاب را از بین برد.

از خداوند متعال برای روح ایشان، رحمت و مغفرت واسعه و برای خانواده مکرم و حلقه شاگردان شان نیز صبر و اجر مسألت می کنم.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

پیام

  1. پای از گلیم خود فراتر نهادن و افاضه کردن طلبه ای نورسته در مقابل مرجعی که شاگردانش استادهای آن طلبه اند ، از طنزهای مضحک دین سیاست زده اهل قدرت و مقام است

  2. وقتی همه جا قیافه جوانان ملاک تبلیغات باشه، انتظار بیشتری از پیام تبلیغاتی آن جوان خوش قیافه می توان داشت ؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا