مهدی کروبی فردا تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد

حجت‌الاسلام کروبی در پی آسیب‌دیدگی مهره کمر بر اثر خوردن زمین، پس از انتقال به یکی از بیمارستان‌های تهران فردا تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد.

حسین کروبی در گفت‌وگو با ایلنا، با اشاره به انتقال حجت‌الاسلام مهدی کروبی به یکی از بیمارستان‌های تهران، عنوان کرد: اواخر هفته گذشته پدرم در حمام زمین خوردند و به دلیل عوارض ناشی از این ضربه امروز به بیمارستان منتقل شدند.

وی افزود: به گفته پزشک معالج مهره دوازدهم ستون فقرات ایشان در اثر این ضربه دچار شکستگی شده و باید تحت عمل جراحی قرار بگیرند.

فرزند حجت‌الاسلام کروبی یادآور شد: طی دو ماه اخیر این چهارمین باری است که پدرم زمین می‌خورد و دچار آسیب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه حجت‌الاسلام کروبی فردا تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت، گفت: طی این ۱۰ سال این هفتمین باری است که پدرم مورد عمل جراحی قرار می‌گیرد. البته به ما گفته شده خوشبختانه عمل فردا به صورت موضعی انجام می‌شود.

انتهای پیام

کلیک کنید
سایت دیباچه

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. قیمت دلار و پراید و ساینا و تیبا و بسته دستمال کاغذی و .. در هر هفته میگوید چه بخواهیم چه نخواهیم زمان گذار از شبهه میلیتاریسم و دولت مطلقه به دوران دولت مدرن در ایران اسلامی فرا رسیده است ..
    بالاخره روزی آتش جنگ در منطقه خاورمیانه فرو می خوابد و فردای آن روز شروع دوران مدرنیته در خاورمیانه است و وقت گذار به تمدن نوین اسلامی در ایران.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا