پاسخ جوانفکر به انتقادات از مصاحبه‌ی اخیر احمدی‌نژاد

علی‌اکبر جوانفکر، از چهره‌های نزدیک به محمود احمدی‌نژاد  در یادداشتی تلگرامی نوشت:

می گویند: چرا دکتر احمدی نژاد با رادیو فردا مصاحبه کرده است؟

می گویم : وقتی نمی توانید به محتوای سخنان دکتر احمدی نژاد اشکال وارد کنید، وسیله انتشار دهنده این سخنان را زیر سئوال می برید. عقل و منطق حکم می کند که انسان از همه رسانه ها، حتی آنهایی که متعلق به دشمنان ملت ایران است، برای نشر دیدگاههای درست و منطقي خود استفاده کند؟

می گویند: احمدی نژاد چرا با رسانه ای گفت و گو کرده است که بودجه آن را دولت آمریکا تامین می کند؟

می گویم : مگر بودجه سی ان ان و ان بی سی و سی بی اس نیوز و … را دولت ایران تامین می کند که مصاحبه مقامات رسمی کشور با آنها اشکالی ندارد ولی مصاحبه با رادیو فردا مشکل آفرین می شود؟

می گویند : رادیو فردا وابسته به سازمان سیای آمریکاست و احمدی نژاد با سازمان سیا مصاحبه کرده است!

می گویم: شما اگر نگران سازمان سیا بودید اجازه نمی دادید که وزیر امور خارجه دولت مورد حمایت تان دست در دست همتای آمریکایی خود که مسندش محصول فعل و انفعالات داخلی سازمان سیاست، در خیابان های اروپا قدم بزند و چشم بسته قرارداد ننگین برجام را با او به امضاء برساند.

می گویند: احمدی نژاد برای اینکه دیده شود با رادیو فردا مصاحبه کرده است!

می گویم: اولا ایشان نه با رادیو فردا بلکه با رادیو اروپای آزاد مصاحبه کرده است، ثانيا حرف تان خيلي بي ربط است، زيرا كار رسانه در معرض ديد قرار دادن كسي است كه با او مصاحبه مي شود، ثالثا این شما هستید که سالهاست همه تلاش تان را کرده اید تا دکتر احمدی نژاد دیده نشود، رابعا مردم با عبور از همه این تلاشهای مذبوحانه، نگاهشان را برای نجات کشور از بحران پیچیده ای که خالق آن همه شما با هم هستید، بر دکتر احمدی نژاد متمرکز کرده اند و خامسا وقتی نتوانستید مانع از دیده شدن او شوید اکنون او را متهم به تلاش برای دیده شدن می کنید!

می گویند: چرا احمدی نژاد گفته است که از عملکردم در دولتهای نهم و دهم پشیمان نیستم!

می گویم: برای اینکه او مرتکب هیچ تصميم نادرست يا اقدام خطايي نشده است که بعدا موجب ندامتش شود.شما در سالهايي كه گذشت، از هرگونه اتهامی به دکتر احمدی نژاد ابا نکردید ولی ملت حتی یک مورد آن را از شما نپذیرفته است. اگر موردی را سراغ داشتید که می توانست مردم را از تمرکز بر دکتر احمدی پشیمان کند، از نشان دادن آن ابایی نداشتید.

می گویند: مصاحبه آقای احمدی نژاد، باعث اعتبار بخشی به رادیو فردا شده است.

می گویم: اولا اگر چنين ادعايي درست باشد چه اشكالي دارد كه يك رسانه خارجي در نتيجه مصاحبه با يك شخصيت معتبر جهاني مثل دكتر احمدي نژاد بر اعتبار خود بيفزايد، ثانيا اگر به اين مساله اشكالي وارد باشد، قبل از هر چيز بايد کسانی را مورد سئوال قرار داد كه با دولت آمریکا مذاکره کردند و به آن اعتبار دادند!

می گویند: امثال رادیو فردا دنبال جذب مخاطبند.

می گویم : چرا انتظار دارید که آنها هم مثل رسانه های ایران به دنبال دفع و حذف مخاطب باشند!؟

می گویند: چرا آقای احمدی نژاد در نامه اش به محمد بن سلمان ولیعهد سعودی که قاتل کودکان است، وی را برادر خطاب کرده است؟

می گویم: بن سلمان طرف اصلی جنگ در یمن است و کسی که قصد میانجی گری در این جنگ را دارد باید با ادبیات محترمانه و یکسان با هر دوطرف صحبت کند. شما با این بهانه جویی های کودکانه نشان داده اید که در واقع با تلاش های انسان دوستانه برای پایان دادن به همان کودک کشی ها مخالفید!

مي گويند: راديو فردا يك رسانه ضد انقلابي است و دكتر احمدي نژاد نبايد با آن مصاحبه مي كرد؟

مي گويم: شما كشف نكرديد كه اين رسانه ضد انقلاب است! اين واقعيت را همه مردم و خود آنها هم مي دانند، اما نكته اينجاست كه دكتر احمدي نژاد با اطمينان كامل به خود و دولتش، در مقابل چنين رسانه اي ، شجاعانه از انقلاب و عملكرد درخشان دولت خود دفاع مَي كند، آيا شما هم شهامت داريد نه از انقلاب بلكه فقط از عملكرد خود در برابر چنين رسانه اي دفاع كنيد!

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن