اگر غیرت دارید این متن را منتشر کنید!

یکی از مخاطبان انصاف نیوز با نام مستعار «بی‌هویت» در کامنتی ذیل خبر «توییت انصاف | واکنش‌ها به «کودتای خزنده» بی‌بی‌سی» نوشت:

با سلام مرد باشید اگر یه ذره غیرت دارید این متن رو نشون بدید !!!

آقای گوینده لطفا تمام اون نوار را در اختیار عموم قرار دهید تا همه گوش کنند. مثل اینکه شما یادتون رفت همین BBC چقدر به انقلاب کمک کرد.

BBC از طریق رادیو به مردم خط می‌داد که چه ساعتی و در چه مکانی مردم بریزن توی خیابون، همین فرانسه راه داد و شاپور بختیار رو [محاکمه کنید] و بعد از ۱ ماه قرارداد نفتی توتال فرانسه با ایران امضا شد.

چرا از همون دندون کرم خورده ای که توی نوار هست نمی‌گید؟ چرا از کمک لیبی و قذافی نمیگید که چقدر بهتون کمک کرد برای [جنگ]!! چرا نمیگید آمریکا قذافی رو نابود کرد که درس عبرتی باشه […]؟

چرا حرف های پسر رضایی رو پخش نمیکنید که چه چیزهایی میگه؟ [برخی از شما] چند دهه با دروغ سر مردم رو کلاه گذاشتید، چرا از همین آقا زاده هایی نمی‌گید که توی آمریکا و انگلیس با پول مردم عیاشی میکنن !؟

چه نوارهایی قرار است در آینده به بیرون درز کند!؟

چرا نمیگید ما تاریخ انقضا داریم و هر وقت اون تاریخ انقضا سر برسه و پشت درهای بسته در […] امضا بشه کار ما تمامه! آیا [ما توان و سواد انقلاب را داشتیم]، اگر داشتیم چرا اوضاع الان کشور باید اینطوری باشد؟

درود بر شهیدان پاک و بی ادعا، شهدایی که نمی‌دانستند بعد از رفتن آنها آقازاده‌ها با پول ملت در خارج عیاشی می‌کنند؛ و  [عده‌ای از مسئولین] دزد و بی‌سواد بر مردم حکومت می‌کنند. ۴ دهه در طول تاریخ عددی نیست. […]

با اینکه میدونم این پیام رو حذف میکنید ولی باید بفهمید که مردم آگاه شدند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن