هشدار فرماندار اسدآباد به راهپیمایان اربعین

فرماندار شهرستان اسدآباد با اشاره به فرا رسیدن ایام اربعین هشدار داد: افرادی که اقدام به راهپیمایی می کنند از اسدآباد عبور نداشته باشند چراکه به عقب بازگردانده می شوند و از ادامه راه آنها ممانعت به عمل خواهد آمد.

مجید درویشی شنبه ۱۲ مهرماه در ستاد اربعین حسینی شهرستان اسدآباد، با اشاره به ممنوعیت هر گونه برپایی موکب تصریح کرد: از برپایی هر گونه موکب اربعین حسینی با توجه به کرونا جلوگیری خواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد: توزیع نذورات ممنوع است و کمک های مردم در قالب مشارکت های مردمی برای  کمک های مؤمنانه جمع آوری و در اختیار سپاه قرار داده می شود.

درویشی از برگزاری مراسم اربعین حسینی با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در مسجد جامع شهر اسدآباد خبر داد و یادآور شد: این مراسم روز پنجشنبه ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲ در مسجد جامع شهر برگزار خواهد شد.

وی با تأکید بر تب سنجی و توزیع ماسک در بدو ورود به مراسم افزود: استقرار آمبولانس هلال احمر در مسجد جامع، فضاسازی و پاکسازی سطح شهر و استفاده از تمام ظرفیت ها برای برگزاری هر چه بهتر مراسم با رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله مواردی است که باید به آن توجه شود.

فرماندار شهرستان اسدآباد اضافه کرد: در روز سه شنبه هفته آینده نیز مراسم گرامیداشت سالگرد سردار شهید همدانی در مزار شهدای شهر اسدآباد با رعایت پروتکل ها برگزار می شود.

درویشی با تأکید بر تشکیل کمیته برگزاری اربعین در شهرستان اسدآباد اضافه کرد: نوحه سرایی، قرائت زیارت اربعین و روضه خوانی از مهمترین برنامه های روز اربعین خواهد بود.

امام جمعه اسدآباد هم گفت: برگزاری مراسم اربعین دور و نزدیک نداشته و شور حسینی تعطیلی ندارد و با وجود کرونا در منزل و مزار شهدا و هر جا که هستیم می توانیم دلبستگی  خود به امام حسین(ع) را به منصه ظهور بگذاریم.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن