خرید تور تابستان

دولت خواستار مسدود شدن تمام سایت‌های همسریابی شد

محمدمهدی تندگویان، معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از ارسال نامه به دادستان کل کشور و پلیس فتا برای مسدود کردن تمامی سایت‌های همسریابی خبر داد.

به گزارش ایسنا، تندگویان با بیان اینکه این سایتها به بازار مکاره‌ای برای سودجویی، ترویج روابط خارج از شرع و ازدواج سفید تبدیل شده‌اند، اظهار کرد: دفتر بازرسی رهبر معظم انقلاب هم نظر خود را به ما اعلام کرد و تاکید داشت که در کنار بی توجهی این سایت‌ها به توسعه امور خانواده شاهد بحث‌های غیراخلاقی و مالی در آنها هستیم و ما در مکاتبه با دادستان کل کشور به این موضوع اشاره و خواستار برخورد قاطع با این سایت‌ها شدیم.

وی ادامه داد: تمامی این سایت‌ها متخلف بوده، به صورت غیرقانونی فعالیت می‌کنند و هیچ گونه مجوز رسمی ندارند و بر اساس بررسی‌ها، توسعه فرهنگ خانواده در این سایت‌ها به درستی شکل نگرفته است، همچنین به بازار مکاره‌ای برای سودجویی، ترویج روابط خارج از شرع و ازدواج سفید تبدیل شده‌اند و علیرغم سال‌ها فعالیت نتوانسته‌اند گامی موثر برای ازدواج پایدار بردارند.

به گزارش خانه ملت، تندگویان افزود: مردم باید در جریان باشند که هیچکدام از آنها مجوز فعالیت ندارند و همه به صورت غیرقانونی فعالیت می‌کنند  چراکه سایت‌های همسریابی ‌بنگاه‌های اقتصادی بوده که تنها به فکر سودجویی هستند.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. ما در همین سایت ها با دید باز انتخاب کردیم و ازدواج کردیم و الان دو تا هم بچه داریم….موفق هم هستیم..مشکل اینه که سنتهای دست و پا گیر هزینه های ازدواج را بالا برده …این سایتها همگی بد نیستند یا به عبارت دیگر انسان خوب هم دارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا