دیدار فتاح با خاتمی

پرویز فتاح پس از برنامه‌ی جنجالی تلویزیونی با سیدمحمد خاتمی دیدار کرده است.

شنیده‌های انصاف نیوز حاکی از این است که پرویز فتاح رییس بنیاد مستضعفان، فردای روزی که در برنامه‌نگاه‌یک در شبکه‌ی اول سیما نام تعدادی از اشخاص و نهادها از جمله سیدمحمد خاتمی را آورد، با او دیدار می‌کند.

آقای فتاح در آن برنامه‌ی تلویزیونی اسامی افراد و نهادهایی را برده بود که به گفته‌ی او ملک‌هایی از بنیاد مستضعفان در اختیارشان قرار گرفته است اما دو روز پس از آن در ویدیویی با اشتباه خواندن ادعای اولیه، از آنها عذرخواهی کرد.

او از تعدادی از شخصیت‌های جریان‌های مختلف نام برده بود از جمله آقای خاتمی. این در حالی بود که دفتر خاتمی سال‌هاست از محلی که دفتر نشر آثار امام خمینی در اختیار او قرار داده بوده نقل مکان کرده است. مالک آن ملک بنیاد مستضعفان بوده که آن را در اختیار دفتر نشر آثار گذاشته بوده است.

فتاح تقریبا در مورد تمام مواردی که در آن برنامه از آنها نام برده بود ادعای اشتباه یا غیردقیقی کرده بود.

فردای آن برنامه، غلامعلی حدادعادل در ویدیویی به شدت به فتاح تاخت، تعدادی دیگر از جمله معصومه ابتکار و شهیندخت مولاوردی به او پاسخ دادند، دفتر محمود احمدی نژاد ادعای فتاح را تکذیب کرد.

گفته می‌شود که فتاح پس از آن برنامه تذکری جدی دریافت کرده است.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

پیام

  1. سلام علیکم آقای دکتر فتاح انسان بزرگی است انتقاد پذیر دانشمند مدیر لایق و کار بلد ولایت مدار…و مردم دوست خدا ترس است ما مردم ایران با داشتن افرادی مانند دکتر فتاح بخود می بالیم …متشکرم

    3
    4
  2. سلام علیکم آقای دکتر فتاح انسان بزرگی است انتقاد پذیر دانشمند مدیر لایق و کار بلد ولایت مدار…و مردم دوست خدا ترس است ما مردم ایران با داشتن افرادی مانند دکتر فتاح بخود می بالیم . افتخار ایران است آقای دکتر فتاح….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا