املاک شهرداری در منطقه 21 در اختیار چه کسانی است؟ [+جدول]

قرار بود لیست املاک شهرداری تهران (املاک مصادیق بند ۶ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها) که در اختیار دیگران گذاشته شده تا اسفند ۹۷ منتشر شود. اما این لیست که توسط شهرداری تهران تهیه شده و در اختیار اعضای شورای شهر قرار دارد، از طریق مجاری رسمی تا کنون منتشر نشده است.

در ادامه لیست املاک شهرداری در منطقه بیست و یک را مشاهده می‌کنید که برای اولین بار توسط انصاف نیوز منتشر می‌شود.


لیست املاک مصادیق بند ۶ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها در بقیه‌ی مناطق شهرداری تهران به تدریج به صورت روزانه در انصاف نیوز منتشر می‌شود؛ با این توضیح که:

۱. تاکنون با تلاش شهرداری و شورای شهر تهران حدود ۴۲۰ ملک از مجموع املاک مناطق مختلف پس گرفته شده اما جزییات آنها به دلیل این که در جریان است به لحظه مشخص نیست.

۲. آدرس برخی املاک که در اختیار برخی نهادهاست بنا به ملاحظاتی از سوی انصاف نیوز حذف شده است.

۳. اطلاعات درون جدول عینا جدولی است که شهرداری تهران تهیه کرده و در اختیار تمام اعضای شورای شهر قرار گرفته است. اطلاعاتی که در پایین این جدول می‌آید، نتیجه‌ی تحلیل و بررسی اسامی افراد یا نهادهایی است که املاک در اختیار آنهاست و بر اساس اطلاعات و آگهی‌های مندرج در روزنامه‌ی رسمی قوه قضاییه و یا رسانه‌های قانونی استخراج شده است.

۴. در میان املاکی که در به دلایل و با کاربری‌های مختلف در اختیار کسانی، یا نهادها، یا بنیادها و خیریه‌ها و موسسات فرهنگی و ورزشی قرار گرفته است، اسامی کسانی با سلیقه‌های سیاسی متفاوتی قرار دارند و مربوط به جناحی خاص نیست.

۵. در صورت وجود اشتباه در آنچه منتشر می‌شود و یا داشتن توضیح درباره‌ی آن، می‌توانید به این آدرس ایمیل بفرستید: ensafnews@gmail.com


پیش از این لیست املاک منطقه یک تا بیست منتشر شده. در روزهای آتی لیست املاک بقیه‌ی مناطق نیز منتشر می‌شود.

نشانی ملک عرصه اعیان نوع ملک نام استفاده کننده
(بهره بردار)
توضیحات **
تهرانسر-بلوار گلها نبش بلوار لاله – ساختمان شورای حل اختلاف 0 360.56 آپارتمان شورای حل اختلاف اداری (در اختیار شورای حل اختلاف)
در حال حاضر شورای حل اختلاف در
حال بهربرداری از این 6 واحد آپارتمان است
وردآورد. خیابان مطهری، … 200 70 ساختمان بسیج بسیج رزمندگان
بلوار ورد آورد
گاراژ پيوند
3620 2066 تجاری در اختیار مستاجرین کسب و پیشه در اختیار غیر و هنوز توافقی صورت نگرفته توافق بابت ملکیت بوده است – ملک در طرح تعریض
بلوار ورداورد واقع شده است. مستاجرین هیچ مبلغی پرداخت نمی‌کنند.

 

منطقه 21 تنها سه ملک در اختیار دیگران دارد.

یک ساختمان 360 متری 6 واحدی  در اختیار شورای حل اختلاف است.

یک ساختمان 200 متری در اختیار بسیج است.

یک گاراژ 3620 متری نیز در اختیار مستاجرین است که بنا بر اعلام شهرداری در بخش توضیحات این فهرست، مستاجرین هیچ مبلغی برای این ملک پرداخت نمی‌کنند.

برای دیدن لیست بقیه‌ی مناطق که در حال به روزرسانی است کلیک کنید

انتهای پیام

کلیک کنید
سایت دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا