تذکر صریح رهبری به قالیباف و رئیسی

رهبری انقلاب با اشاره به برخی مسئولان که شیوه‌نامه‌های بهداشتی مقابله با کرونا مانند استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری‌ها را رعایت نمی‌کنند، تاکید کردند: «این بی‌اعتنایی‌ها بر رعایت‌های عمومی مردم اثر منفی می‌گذارد».

به گزارش انصاف نیوز در هفته‌های اخیر عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی و استفاده‌ی ناصحیح از ماسک توسط سیدابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه با انتقاداتی از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی همراه شده بود.

صبح امروز آیت‌الله خامنه‌ای در بخشی از سخنان خود در دیدار حضوری با اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا تاکید کردند: «متأسفانه گاهی برخی از مسئولان در رعایت مواردی مثل ماسک زدن به شیوه‌ی صحیح یا رعایت فاصله، کوتاهی می‌کنند که این بی‌اعتنایی‌ها بر رعایت‌های عمومی مردم هم اثر منفی می‌گذارد».

در ادامه تصاویری از عدم رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی مقابله با کرونا توسط آقایان رئیسی و قالیباف را می‌بینید:

[عکس‌ها از خبرگزاری میزان و خانه ملت انتخاب شده است]

انتهای پیام

کلیک کنید
سایت دیباچه

نوشته های مشابه

پیام

 1. بی انصاف های پست…
  عکس سال 96 در کمپین انتخاباتی…
  عکس سفرهای استانی و تلاش برای حل مشکلات مردم به جای دولت…

  بی انصاف های پست…

 2. ب ی انصاف های پ س ت…
  عکس سال 96 در کمپین انتخاباتی…
  عکس سفرهای استانی و تلاش برای حل مشکلات مردم به جای دولت…

  ب ی انصاف های پ س ت…

 3. کارنامه شما افساد طلبان سراسر خیانت به نظام و اسلام است.خجالت بکشید از تخریب این عزیزان که از نزدیک واقعه را دیده اند و به جای روحانی که زخن بستر گرفته از بس که بیرون نیامده است تن به کار داده اند.

 4. لعنت خدا بر دزدان و دروغ گویان
  هر روز چندین بار سر نماز دعا میکنم که خدایا مردم تنگدست ایران در روز قیامت انتقامشان را از بزدلان و دروغگویان خواهند گرفت.به امید آنروز زنده ایم

  2
  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا