توییت انصاف | واکنش‌ها به اعتراض رهبری به هتاکی تندروها به روحانی

واکنش‌های توییتری به سخنان امروز رهبری در اعتراض به «هتاکی» تندروها علیه رئیس‌جمهور روحانی [لینک] را به انتخاب خبرنگار انصاف نیوز می‌خوانید:

هادی محمدی: ‏اینکه در عرض کمتر از ۵ ماه دو بار رهبر انقلاب مجبور شدن از ‎#پشت_بلندگو به مجلسی که مدعی انقلابی بودن است تذکر شرعی بدهد که به رییس جمهور و دولت و وزیرخارجه توهین و هتک حرمت نکنید ، عادیه؟ چرا گوششان به حرف رهبری هم بدهکار نیست؟

علی مجتهدزاده: ‏جناب ‎#ذوالنور که همواره خود و‌همفکرانشان هر رفتاری را که‌ مورد قبولشان نبود منتسب به جريان ‎#نفوذ و ‎#آمريکا و ‎#اسرائيل ميکردند امروز رفتارشان در قبال ‎#رئیس_جمهور از سوی ‎#مقام_رهبری آمريکائی توصيف شد فاعتبروا…

مرحوم یوزف.ک: ‏از زمان تشکیل مجلس یازدهم در هفت خرداد ۹۹تا همین لحظه، تاکنون این مجلس دو بار مورد نکوهش رهبری قرار گرفته،اولین بار در ۲۲تیر در ارتباط با نمایندگان از طریق ویدئو کنفرانس که در آن جلسه از توهین به وزرا(ظریف)در مجلس انتقاد کردند و اکنون ماجرای روحانی،دو کارت زرد برای مجلس اصولگرا

محمد کشوری: ‏هنوز اکانتهای قرارگاهی و خشک‌مقدس‌های سوپر انقلابی نگفتن حضرت علی هم به خاطر جایگاهش مانع حمله به عثمان شد، اما مالک اشتر وظیفه‌اش‌ رو انجام می‌داد و فلان و بهمان؟
بگید قشنگا، نذارید ایمان «سربازای» جنگ نرمتون ضعیف بشه. شما نباید کم بیارید پیش اونا.

صادق نیکو: ‏این مسئولین دولتی که امشب دارن با جمله هتک حرمت رهبری مانور میدن؛ امشب هرچی دوست دارید بگید ولی فردا برید دنبال اون “انتقادات درستی” که بهتون کردن و سعی کنید تو این ۳ تا صدروز باقی مونده خودتون رو اصلاح کنید!

سیدصادق حسینی: ‏تفاوت رفتار ۲ مسئول در ماجرای توبیخ پشت بلندگوی رهبری درباره‌ی هتک حرمت رییس جمهور را ببینید.
انصاری انتقاد محترمانه‌اش را حذف کرد؛ ذوالنور از عذرخواهی؛ طفره رفت.

زینب صفری: ‏‎#مجلس_انقلابی فقط اینجاش که رکورد دریافت تذکر از رهبری رو به نام خودش ثبت کرده؛ دو تذکر رعایت ادب در ۵ ماه؛ اولی ۲۳ تیر بعد از حمله به ظریف و دومی امروز ۳ آبان بعد از حمله به روحانی. حالا مونده تا معلوم بشه نتیجه انتخابات مهندسی شده به هیچ‌کس وفا نمی‌کنه!

امیرعلی صفا: ‏آقای ذوالنوری، این هم پشت بلندگو.

سجاد عابدی: ‏تذکر رهبری الان اگه خطاب به روحانی یا یکی از مسئولین معتدل بود ، شاهد تجمع‌های کفن‌پوشان در قم و تهران و مشهد بودیم/ ‏شعارشون هم
“ای که دل رهبر و به درد آوردن هست کارت
استخر فرح درانتظارت۰”🙃

سعید مروارید: ‏مجلس انقلابي در گام اول رفتار آمريكايي از خودش نشون داد!
‎#هتک_حرمت

امیررضا نظری: ‏با فرمایشات امروز رهبری من منتظرم نماینده‌های مجلس به گنده‌گویی و خط و نشان کشیدن برا روحانی ادامه بدن…😏
اصلا یه وزیر رو استیضاح کنند!

سمیه عبداللهی: ‏ذوالنور در یک توییت خطاب به مردم و رهبری عرض کرده در راه اطاعت از رهبر انقلاب از جان و آبروی و هستی خوددریغ نمیکنم!
انشاءالله که آبروی او آنقدر زیاد شود که برای انقلاب و اسلام از آن هزینه کند اماباز هم ادعای باطل!!
جناب ذوالنور امیدوارم آنقدر به شما عنایت شود که صبور شوید و مودب!

عطیه مروارید: ‏دور و بر رفقای اصول‌گراتون نچرخید این چند روز؛ هتک حرمت خون شون کم می‌شه ممکنه دق و دلیش رو سر شما خالی کنند

امیر تنهایی: ‏ولی خداییش کدوم مجلس بوده که تو ۴ ماه این همه تذکر از رهبری گرفته باشه جز همین ‎#مجلس_به_اصطلاح_انقلابی

آیت‌اللهی: ‏اگررهبری هم تذکرنداده بودند ادمهایی که مدعی ارزشی بودن هستندونمایندگان که سوگندخورده اندبایدمتصف به اخلاق الهی باشندوتوهین نکنند.حالا هم باوجود جمله صریح و محکم رهبری بلاشک
ولهم اذان لایسمعون بها و….لهم قلوب لایفقهون …..
امیدوارنباشیم اینها حدودی رارعایت کنند

منبع موثق: ‏پررو تر و “دریده” تر از این  حرفان که عذرخواهی کنن!

مصطفی فقیهی: ‏‎#ذوالنور هم به سیاق مرادش، با آن‌که نظر رهبری را دقیقاً می‌دانست، منتظر بود ‎#از_پشت_بلندگو خطاب قرار گیرد تا از این نمد، کلاهی برای خود ببافد که بافت!
این توییت هم، یک لفاظی سخیف است، در ‌تداوم همان سیاست پلشت! شما که از «تبعیت از فرمان الهی رهبر» دم می‌زنی، پس عذرخواهی‌ات کو؟!

کوکب: ‏تا وقتی اون توئیت موهن علیه رئیس‌جمهوری پاک نشده همه حق دارند توئیت زننده رو مصر بر ادامه فعل حرام و تابع روش‌های امریکایی بدونند.
‎#ذوالنور

قاسم محمدی: ‏این جماعت همینقدر هفت رنگ هستند …
کانالهای تلگرامی تندرو ها بعد از سخنان رهبری همه خبرهای مربوط به استیضاح رئیس جمهور و اعدام او و… را فورا پاک کردند همینقدر […]
الهام نداف: ‏اینا قبل از ورود به بهارستان باید می‌رفتن «کانون اصلاح و تربیت» که خب نرفتن و اینطوری بود که مجلس‌مون «انقلابی» شد…

سعید کاکاوند: ‏این جماعت ابن الوقت جرات ‎#استیضاح_روحانی راهم نداشتند چون یارای مقابله با قدرت بیان و اسرار نهفته را نداشتند. و سخنان رهبری حجت را برکسانیکه ‎#رفتار_امریکایی داشتند تمام کردند. بایدمنتظر توطئه دیگری از جانب انها بود.

انتهای پیام

کلیک کنید
سایت دیباچه

نوشته های مشابه

پیام

 1. به عنوان یک اصلاح طلب عرض کنم هرچند همچون خیلی ها از تودهنی رهبر به آدم های وقیحی مثل ذوالنور خوشحال شدم ولی فراموش نکنیم برای اصلاح امور ملک و ملت ، کماکان سوال و استیضاح از رییس جمهور ، وزرا و دیگر مسئولین طبق قانون اساسی فعلی ، حق مجلس است ، به خاطر رقابت های جناحی پا روی قانون نگذاریم و اختیارات پارلمان را محدود و بر اختیارات دیگران خارج از قانون نیفزاییم ، بدانیم چرخ آسیاب قدرت به نوبت می چرخد ، به گونه ای عمل نکنیم که بعدها قافیه شعرمان تنگ آید و مجبور به جفنگ گویی شویم .

 2. حضرت آقا بارها و بارها در مورد هتاکی برخی از نماینده ها به دولت و رئیس جمهور تذکر دادند وحتی به صراحت فرمودند هر حنجره ای که بر طبل اختلافات می کوبد بلندگوی دشمن است حال با هتاکی جدید ذوالنور به رئیس جمهور که موجب ناراحتی مقام معظم رهبری هم شد مجلس اگه انقلابیه باید انقلابی عمل کنه و ذوالنور را از ریاست کمیسیون امنیت ملی برکنار کنه و حتی از مجلس اخراج بشه تا این دو سه چهار نفر تند رو افراطی حاشیه ساز از مجلس اخراج بشن و کشور را دچار تنش نکنند . زمان افراطی گری و شعار نیست زمانه شعوره

  1. لطفا اسامی و عناوین رو طوری به کار ببرید که مشخص باشه : حضرت آقای کی ؟؟؟ به دولت تذکر دادند

  2. لطفا اسامی و عناوین رو طوری به کار ببرید که مشخص باشه : حضرت آقای کی ؟؟؟ تذکر دادند

 3. عزیزان . تذکر رهبری به همگان بود. یعنی هر طرفی که هتک حرمت به طرف دیگر کرد مشمول این قاعده است و مبنای آن هم حفظ اتحاد و انسجام و ایجاد همکاری میان دو طرف است نه اینکه آتش تهیه ای باشد برای اینکه طرف دیگر بر سر دیگری ببارد . شما را ارجاع می دهم به اختلاف میان آقایان ناطق نوری و محتشمی پور و عکس العمل حضرت امام نسبت به هر دو . کاری نکنید که آش آنقدر شور شود که رهبری مظلوم مجبور شود برای دلجویی از طرف مقابل چیزی هم به شما بگوید . خودتان رعایت کنید. و از آن بالاتر همه ما باید مراقب مکر الهی باشیم تا مانند افرادی که از ولایت مطلقه فقیه در زمان امام دفاع می کردند پس از فوت امام در مکر الهی گرفتار نشوید که نه راه پس خواهیم داشت و نه راه پیش . ما می پنداریم که مقام معظم رهبری هر گاه چیزی فرمود که اتفاقا به نفع ما و جناح ما بود سینه چاک او شده و دائم کلام او را به سر دیگری بکوبیم و هر گاه که نظر ایشان اتفاقا بر خلاف مذاق ما بود یا سکوت کنیم و یا به نوعی ماست مالی . این نمی شود تبعیت از ولایت . همه جناح های کشور رهبری را باید خیرخواه و هادی جریان کلی کشور بدانند و دعواهای جناحی را اگر جایی داشته باشد سرجای خود بگذارند. باز هم تأکید می کنم اگر جایی داشته باشد. دعواهای سیاسی همه شما باعث شده است که ما همه چیز و حتی فرهنگ را به مذبح ببریم . لطفا تمامش کنید مردم از این دعواها خسته اند . اگر عرضه ای دارید توصیه های رهبری را در ربط با کرونا و معیشت مردم به کار بندید و افکار نخبگانی خود را در هموار کردن مسیر مردم به کار گیرید. لطفا بسسسسسسسسسسسسس کنید.

  1
  1
 4. آقایان لطفا انرژی خود را در جهت خدمت به مردم و رفع بلا متمرکز کنید . همه جناح های سیاسی باید بدانند که تذکر رهبری به همگان بود. یعنی هر طرفی که هتک حرمت به طرف دیگر کرد مشمول این قاعده است و مبنای آن هم حفظ اتحاد و انسجام و ایجاد همکاری میان دو طرف است نه اینکه آتش تهیه ای باشد برای اینکه طرف دیگر بر سر دیگری ببارد . شما را ارجاع می دهم به اختلاف میان آقایان ناطق نوری و محتشمی پور و عکس العمل حضرت امام نسبت به هر دو . کاری نکنید که آش آنقدر شور شود که رهبری مظلوم مجبور شود برای دلجویی از طرف مقابل چیزی هم به شما بگوید . خودتان رعایت کنید. و از آن بالاتر همه ما باید مراقب مکر الهی باشیم تا مانند افرادی که از ولایت مطلقه فقیه در زمان امام دفاع می کردند پس از فوت امام در مکر الهی گرفتار نشوید که نه راه پس خواهیم داشت و نه راه پیش . ما می پنداریم که مقام معظم رهبری هر گاه چیزی فرمود که اتفاقا به نفع ما و جناح ما بود سینه چاک او شده و دائم کلام او را به سر دیگری بکوبیم و هر گاه که نظر ایشان اتفاقا بر خلاف مذاق ما بود یا سکوت کنیم و یا به نوعی ماست مالی . این نمی شود تبعیت از ولایت . همه جناح های کشور رهبری را باید خیرخواه و هادی جریان کلی کشور بدانند و دعواهای جناحی را اگر جایی داشته باشد سرجای خود بگذارند. باز هم تأکید می کنم اگر جایی داشته باشد. دعواهای سیاسی همه شما باعث شده است که ما همه چیز و حتی فرهنگ را به مذبح ببریم . لطفا تمامش کنید مردم از این دعواها خسته اند . اگر عرضه ای دارید توصیه های رهبری را در ربط با کرونا و معیشت مردم به کار بندید و افکار نخبگانی خود را در هموار کردن مسیر مردم به کار گیرید. لطفا بسسسس کنید.

  1
  1
 5. سلام بر همگی . با تشکر از پایگاه تحلیلی خبری انصاف . آقایان لطفا انصاف دهید و انرژی خود را در جهت خدمت به مردم و رفع بلا متمرکز کنید . همه جناح های سیاسی باید بدانند که تذکر رهبری به همگان بود. یعنی هر طرفی که هتک حرمت به طرف دیگر کرد مشمول این قاعده است و مبنای آن هم حفظ اتحاد و انسجام و ایجاد همکاری میان دو طرف است نه اینکه آتش تهیه ای باشد برای اینکه طرف دیگر بر سر دیگری ببارد . شما را ارجاع می دهم به اختلاف میان آقایان ناطق نوری و محتشمی پور و عکس العمل حضرت امام نسبت به هر دو . کاری نکنید که آش آنقدر شور شود که رهبری مظلوم مجبور شود برای دلجویی از طرف مقابل چیزی هم به شما بگوید . خودتان رعایت کنید. و از آن بالاتر همه ما باید مراقب مکر الهی باشیم تا مانند افرادی که از ولایت مطلقه فقیه در زمان امام دفاع می کردند پس از فوت امام در مکر الهی گرفتار نشوید که نه راه پس خواهیم داشت و نه راه پیش . ما می پنداریم که مقام معظم رهبری هر گاه چیزی فرمود که اتفاقا به نفع ما و جناح ما بود سینه چاک او شده و دائم کلام او را به سر دیگری بکوبیم و هر گاه که نظر ایشان اتفاقا بر خلاف مذاق ما بود یا سکوت کنیم و یا به نوعی ماست مالی . این نمی شود تبعیت از ولایت . همه جناح های کشور رهبری را باید خیرخواه و هادی جریان کلی کشور بدانند و دعواهای جناحی را اگر جایی داشته باشد سرجای خود بگذارند. باز هم تأکید می کنم اگر جایی داشته باشد. دعواهای سیاسی همه شما باعث شده است که ما همه چیز و حتی فرهنگ را به مذبح ببریم . لطفا تمامش کنید مردم از این دعواها خسته اند . اگر عرضه ای دارید توصیه های رهبری را در ربط با کرونا و معیشت مردم به کار بندید و افکار نخبگانی خود را در هموار کردن مسیر مردم به کار گیرید. لطفا بسسسس کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا