واکنش‌های عجیب به دعا برای شفای قالیباف

محمد مهاجری، فعال رسانه‌ای اصولگرا در یادداشتی تلگرامی با عنوان «بی شرف؟!» نوشت:

در توییتی دعا کردم برای شفای آقای قالیباف و کسانی که او در سفر انتخاباتی‌اش احتمالا آنها را کرونایی کرده.

افرادی که از افشای نام واقعی شان می ترسند و با عنوانهای جعلی، عرض اندام می کنند نوشته اند آن سفر مال۲۰ روز قبل است و ضمنا  از باب محبت، لفظ بی شرف را هم به کاربرده اند.

۱- سفر رئیس مجلس به سیستان و بلوچستان ۲۱مهر بوده و ۳روز هم طول کشیده. اگر حساب بلد نیستید، لااقل با انگشت‌هایتان بشمرید که از ۲۱ مهر تا ۵آبان که ایشان متوجه شده چند روز است!

۲- نوه ای دارم که دوماه دیگر ۳ساله می شود. اخیرا  با بهانه و بی بهانه، به افراد مختلف می گوید: “بی شرف”.تا حالا فکر می کردم پسرک شیرین زبان از صداوسیما یاد گرفته. حالا متوجه شدم طبق ضرب المثل “ادب از که آموختی” از این جماعت مودب آموخته!

۳- محبت کرده اند و مرا هم از مشاوران روحانی خوانده اند. متکبرانه می گویم اگر من جزء مشاورانش بودم، اوضاعش در افکارعمومی همپای رئیس محترم مجلس به فلاکت امروز نبود.

۴- اگر لشکر مشاوران آقای قالیباف که به او تحمیل شده اند فقط یک ماه راحتش بگذارند هم کرونایش خوب می شود و هم ویروس پوپولیسم از او فاصله می گیرد!

انتهای پیام

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. جناب مهاجری، برخی مریضان و بیماران، ذاتا و ماهیتا مریض و بیمارند و لذا هیچ دعائی هم برای شفای آنها کارگر نخواهد افتاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا