ترامپ: بایدن دیوانه است!

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا گفت: بایدن می‌خواهد کشور ما را ببندد و تعطیل کند، او دیوانه است.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا در توییتر نوشت: بایدن نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست‌جمهوری می‌خواهد کشور ما را ببندد و تعطیل کند شاید بایدن بخواهد این کار را برای سال‌های دیگر انجام دهد، او دیوانه است.

رئیس‌جمهوری آمریکا ادامه داد: این تعطیلی هرگز رخ نخواهد بود ما تلاش می‌کنیم عظمت آمریکا را بازگردانیم.

ترامپ همچنین در کمپین انتخاباتی خود از طرفدارانش خواست برای ممانعت از تقلب در نتایج رای‌گیری نهایت احتیاط را به خرج دهند.

قرار است ترامپ پنج تجمع طی امروز و هفت تجمعات انتخاباتی در آخرین روز تبلیغات انتخاباتی‌اش یعنی روز دوشنبه داشته باشد.

ترامپ به طرفدارانش در پنسیلوانیا تصریح کرد: این ایالت رویای آمریکا را نجات خواهد داد و من مطمئنم در انتخابات پیروز می‌شوم و سه روز دیگر موج سرخ بزرگ خواهد آمد.

ترامپ از ساکنان پنسیلوانیا خواست در این ایالت بیش از ایالت‌های دیگر در جریان انداختن رای خود نهایت دقت و هوشیاری را به خرج دهند . او هشدار داد، تصمیم و آینده شما در بوته آزمایش قرار دارد.

رئیس‌جمهوری آمریکا ادامه داد: انتخابات ۲۰۱۶ اتفاقی غیرقابل باور بود مثل یک زلزله اما درباره انتخابات ۲۰۲۰، آنچه انجام می‌دهیم بسیار مهم است این انتخابات احتمالا مهمترین انتخابات در تاریخ کشور ما باشد.

ترامپ بار دیگر تصمیم دادگاه عالی را که برخی ایالت‌ها از جمله پنسیلوانیا، ویسکانسن و کارولینای شمالی را از شروع شمارش آرای پستی یک روز قبل از رای‌گیری سراسری منع کرده، محکوم کرد.

رئیس جمهوری آمریکا هشدار داد این تصمیم وحشتناک راه را برای تقلب در نتایج انتخابات در سطح گسترده باز می‌کند و اگر پیروز انتخابات تا شب رای‌گیری مشخص نشود وضعیتی از آشوب سراسر کشور را در برخواهد گرفت و اتفاقات بسیار بدی رخ خواهند داد.

اما بایدن قصد دارد به ریاست‌جمهوری ترامپ در روز سه‌شنبه خاتمه دهد. او می‌گوید ترامپ در مقابله با کووید-۱۹ شکست خورد، آمریکایی‌ها باید با هم به کار این رئیس‌جمهوری پایان دهند.

انتهای پیام

کلیک کنید
سایت دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا