خرید تور نوروزی

اظهارات تازه‌ی فردوسی‌پور درباره‌ی ۹۰، فوتبال۱۲۰ و مهاجرت

عادل فردوسی‌پور با قدردانی از حمایت مردم، درباره‌ی تعطیلی برنامه‌ی نود، آغاز دوباره‌ی فوتبال ۱۲۰ و احتمال مهاجرت به خارج از کشور اظهارات تازه‌ای را مطرح کرد.

به گزارش انصاف نیوز آقای فردوسی‌پور در رونمایی غیرحضوری از کتاب «پی‌گیر اخبار نباشید»، درباره‌ی احتمال مهاجرت خود به خارج از کشور و تولید برنامه‌ای مانند نود در شبکه‌های فارسی‌زبان خارجی گفت: برای همه‌ی کسانی که رفتن از ایران را انتخاب کردند احترام قائلم اما من عِرق وحشتناکی نسبت به ایران دارم و نخواهم رفت.

تهیه‌کننده‌ی برنامه‌ی نود درباره‌ی ماجرای تعطیلی این برنامه با اشاره به اینکه ترجیح می‌دهد به سکوت خود ادامه دهد، گفت: سکوت سرشار از ناگفته‌هاست.

فردوسی‌پور درباره‌ی احتمال نگارش کتاب خاطرات خود گفت: خاطرات بسیاری از گزارشگری و تولید برنامه‌ی نود دارم و در سال‌های بعد کتاب خاطراتم را خواهم نوشت، البته اگر مجوز انتشار پیدا کند.

تهیه‌کننده‌ی برنامه‌ی فوتبال۱۲۰ با بیان اینکه «فوتبال ۱۲۰ تعطیل نشده است»، گفت: اگر شرایط فراهم شود در هفته‌های آینده پخش این برنامه آغاز خواهد شد.

عادل فردوسی‌پور در پاسخ به این سوال که بین ترجمه، گزارشگری و تدریس در دانشگاه به کدام یک بیشتر علاقه‌مند است گفت: علاقه‌ام بیشتر گزارشگری، اجرا و تهیه‌کنندگی است.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. سلام…برنامه‌نود‌باطرفداری‌ویژه‌ازتیمهای‌مناطق‌فارس‌زبان‌‌درمقابل‌مناطق
    ترک‌زبان‌نگاه‌سنتی‌تبعیض‌آمیزحاکمیت‌را‌نسبت‌به‌آذربایجان‌‌را‌بیشتر‌به‌مردم
    ایران‌شناساند‌البته‌ناخواسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا