بیژن مقدم نامزد رسانه‌های انقلابی در انتخابات هیأت نظارت معرفی شد

جمعی از مدیران مسئول رسانه‌های مختلف اعم از خبرگزاری‌ها، روزنامه، و سایت‌های خبری با انتشار بیانیه‌ای مشترک درباره انتخابات هیات نظارت بر مطبوعات از بیژن مقدم اعلام حمایت کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس، جمعی از مدیران مسئول رسانه‌های مختلف اعم از خبرگزاری‌ها، روزنامه، و سایت‌های خبری با انتشار بیانیه‌ای مشترک درباره انتخابات هیات نظارت بر مطبوعات از بیژن مقدم اعلام حمایت کردند. متن کامل بیانیه به این شرح است:

بنام خدا

نماینده مدیران مسئول رسانه‌ها در هیات نظارت بر مطبوعات در انتخابات روز 20 آبان انتخاب می‌شود. ما مدیران مسئول مطبوعات، خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری با توجه به شناختی که از آقای «بیژن مقدم» داریم به ایشان رای داده و مدیران دیگر رسانه‌ها را نیز به حمایت از این نامزد «شایسته» و «منصف» دعوت می‌کنیم.

آقای بیژن مقدم در بیش از سه دهه گذشته در عرصه‌های مختلف رسانه‌ای، از خبرنگاری تا مدیریت بزرگترین رسانه‌های کشور، حضور موثری داشته و به حسن خلق، انصاف، استقلال رای و حرفه‌ای‌گری شناخته می‌شود.

شناخت عمیق او از فضای رسانه‌ای کشور و تجارب عملی در بخش‌های مختلف خبرنگاری، سردبیری، مدیرمسئولی در روزنامه‌ها، خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری این اطمینان را به ما مدیران رسانه‌ها می‌دهد که او می‌تواند نماینده شایسته جامعه رسانه‌ای کشور در هیات نظارت بر مطبوعات باشد.

اگرچه او به عنوان چهره‌ای اصولگرا شناخته می‌شود و از حمایت کامل رسانه‌های اصولگرا در کشور برخوردار است، اما عملکرد گذشته وی در دفاع از حقوق روزنامه‌نگاران و رسانه‌های مختلف نشان می‌دهد به عنوان نماینده‌ای شایسته در هیات نظارت از هیچ کوششی برای حمایت از حقوق صنفی و حرفه‌ای رسانه‌ها فروگذار نخواهد کرد.

وعده ما 20 آبان

اسامی رسانه‌ها

———–

روزنامه فرهیختگان – محمد امین ایمانجانی

خبرگزاری فارس – پیام تیرانداز

خبرگزاری تسنیم – مجید قلی زاده

خبرگزاری مهر – محمد شجاعیان زنجانی

روزنامه جوان – دکتر عبدالله‌گنجی

سایت خبری فردا و روزنامه صبح نو – سعید آجرلو

مشرق – رضا داوری

خبرگزاری دانشجو (snn) – هادی قاسمی

رجا نیوز – میثم نیلی احمد آبادی

روزنامه رسالت – محسن پیرهادی

روزنامه جام‌جم – مهدی عرفاتی

روزنامه خراسان – محمد سعید احدیان

خبرگزاری میزان – مهدی کشت دار

سایت تبیان – کمیل خجسته

جهان نیوز – مهدی جهان تیغی

سایت الف

برای خواندن بقیه خبرهای پرونده‌ی ویژه «انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات» این پرونده کلیک کنید

انتهای پیام

کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا