یک نماینده ترور سردار سلیمانی را «عامل شکست» ترامپ دانست

ایسنا نوشت: نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی علت شکست احتمالی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را ترور شهید ⁧‫سردار قاسم سلیمانی دانست.

مجتبی رضاخواه در مطلبی در صفحه توییتر خود با اشاره به به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نوشت: « ترور شهید ⁧‫قاسم سلیمانی‬⁩، عامل شکست ترامپ!

یکی از دلایل پیروزی ترامپ در سال ۲۰۱۶، رای ایالت میشیگان بود؛ اما این بار شیعیان میشیگان که چند ماه گذشته به ترور شهید سلیمانی اعتراض علنی کرده بودند، با بسیج علیه ترامپ، شکست وی در ایالت میشیگان و احتمالا انتخابات آمریکا را کلید زدند.»

انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا ۳ نوامبر مصادف با ۱۳ آبان برگزار شد که رقابت اصلی بین دونالد ترامپ از حزب جمهوری خواه و جو بایدن از حزب دموکرات بوده و هنوز نتیجه نهایی انتخابات مشخص نشده است.

انتهای پیام

کلیک کنید
سایت دیباچه

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. تا بحال تصور میکردم که این اغلب مردم آمریکا هستند که اطلاعاتی عمومی در مورد تاریخ و جغرافیای غالب دیگر کشورهای جهان ندارند و مثلا در جواب پرسش ایران کجاست؟ میگویند کشوری در قاره آفریقا؟!!! (کلیپ های متعدد در این باره وجود دارد) ، حالا می بینیم که افرادی در مملکت خودمان که عمدتا هم در جایگاه مسئولان نشسته اند نادان تر و بدتر از آن تیپ مردم آمریکا هستند!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا