رزومه بیژن مقدم

بیژن مقدم، مدیرمسئول و سردبیر وبسایت الف فعالیت رسانه‌ای خود را با خبرنگاری در روزنامه‌ی رسالت آغاز کرد.

آقای مقدم در سال‌های جنگ تحمیلی عراق علیه ایران خبرنگار گروه جنگ روزنامه‌ی رسالت بود. به گفته‌ی این فعال رسانه‌ای «حضور در مناطق جبهه، مصاحبه با مسئولان مرتبط از جمله بنیاد شهید، بنیاد مستضعفان و فرماندهان نظامی» از جمله فعالیت‌های او در آن مقطع زمانی بوده است.

مقدم، قریب به پانزده سال در روزنامه‌ی رسالت فعالیت کرد و  در سِمَت‌هایی مانند خبرنگار جنگ، معاون سرویس، دبیر سرویس، مدیر روابط عمومی روزنامه و معاونت سردبیری حضور داشت.

او پس از روزنامه‌ی رسالت به خبرگزاری فارس رفت و از نخستین روزهای آغاز به کار این رسانه در آن فعال بود.

بیژن مقدم در سال ۱۳۹۴ مدیرمسئول الف شد، روایت او از حضور در الف «در سال ۹۴ بحث‌هایی مربوط به دادگاه آقای توکلی و شکایت قوه قضاییه از سایت الف مطرح بود و آقای توکلی مرتباً به دادگاه کشانده می‌شد . در آن سال‌ها ارتباطم با آقای توکلی کمرنگ شده بود. به همین دلیل با یکی از دوستان مشترک من و ایشان تماس گرفتم و گفتم که بخشی از این فشارها به خاطر شخص آقای توکلی است. پیشنهاد دادم برای اینکه فشارها از ایشان برداشته شود، شخصی را به عنوان مدیرمسئول الف معرفی کند تا از این فشارها نجات پیدا کند. چند ماه بعد آقای توکلی من را به افطار دعوت کردند و گفتند که مدیرمسئولی سایت «الف» را بر عهده بگیرم».

آقای مقدم از فعالان رسانه‌ای اصولگرا است. و تا کنون تعدادی از کاندیداها به نفع او انصراف داده اند.

برای خواندن بقیه خبرهای پرونده‌ی ویژه «انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات» این پرونده کلیک کنید

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا