«حضور در فضای مجازی از اهداف اصلی پدافند هوایی است»

امیر صباحی‌فرد، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: حضور موثر در فضای مجازی و تحقق منویات مقام معظم رهبری در این حوزه یکی از اهداف اصلی نیروی پدافند هوایی ارتش است.

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش،در حاشیه مراسم رونمایی از اولین بازی رایانه‌ ای این نیرو که با حضور رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگزار شد،  گفت: امروز به یاری خدا اولین بازی رایانه‌ای و موبایلی با موضوع پدافند هوایی را رونمایی کردیم که امیدواریم این رویداد آغاز مطلوبی برای فعالیت‌های بیشتر در فضای مجازی باشد و بتوانیم به اهداف مدنظر فرماندهی کل قوا(مدظله العالی) در خصوص حضور موثر در فضای مجازی جامه عمل بپوشانیم.

امیر صباحی‌فرد تصریح کرد: بازی هایی که در گذشته با موضوع نظامی وجود داشت بازی‌های همراه با نمادها و فرهنگ های غربی بود و با توجه به تمایل جوانان به بازی‌های رایانه‌ای سعی کردیم در این حوزه ورود کنیم و بازی متناسب با فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی تولید کنیم.

وی افزود: حضرت آقا تاکید دارند که درفضای مجازی بیشتر کار و سرمایه گذاری کنیم. امیدوارم به یاری خدا و با تعامل و همکاری اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی بتوانیم اقدامات موثر و مطلوبی را در این زمینه به انجام رسانیم.

در این مراسم ،اولین بازی رایانه ای نیروی پدافند هوایی ارتش با عنوان”قلمرو” رونمایی و محل مدیریت فضای مجازی اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی افتتاح شد.

انتهای پیام

کلیک کنید
سایت دیباچه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا