خرید تور تابستان

نامه‌ی دوم یک کاندیدا به وزیر ارشاد: با سکوت نگذرانید

علی اصغر شفیعیان مدیر مسئول پایگاه خبری انصاف نیوز در نامه‌ی دوم به وزیر ارشاد از او خواست که با توجه به شائبه‌های قابل پیش بینی درباره‌ی انتخابات نماینده‌ی مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات، در روزهای باقی مانده تا مرحله‌ی دوم به اعتراض‌ها واکنش نشان دهد.

متن نامه‌ی شفیعیان که در این انتخابات کاندیدا شده بود، خطاب به دکتر صالحی در پی می‌آید:

سال آخر دولت آقای روحانی است و نحوه‌ی برگزاری مرحله‌ی اول انتخابات نماینده‌ی مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات که بالاخره از نظر تعدادی از مدیران رسانه‌ها شبهه داشته است، یادگاری بدی است.

متاسفانه شما تاکنون هیچ واکنشی به اعتراض‌ها نداشته‌اید، چه به انتقاد بنده [لینک] که قبل از مرحله‌ی اول در اعتراض به آن انصراف دادم [لینک] و چه آن کاندیداهایی که پس از مرحله‌ی اول انصراف دادند و نقدشان را علنی گفته و نوشته‌اند.

بی توجهی به این شائبه‌ها هیچ فایده‌ای ندارد الا با تصور اینکه از یادها برود اما نمی‌رود و دلها چرکین شده است. راه حلی پیدا کنید؛ کمیته‌ای در همین روزها تشکیل دهید، با منتقدان بنشید و حرفشان را بشنوید، شبهه‌ها را فوری بررسی کنید و جوابی دهید. اینطوری نگذارید بگذرد که نمی‌گذرد.

پیشنهاد نمی‌کنم که مرحله‌ی دوم انتخابات را عقب بیاندازید که نمی‌اندازید. این گلایه‌ها هم باقی خواهد ماند اما شاید به نتیجه‌ای برسید که این رقابت منصفانه نیست و شاید مشخص شود که چرا اینچنین شد، شاید راه‌حل‌هایی در همین چند روز وجود داشته باشد، ولی هر چه کنید از به سکوت گذراندن بهتر است تا بلکه تصویر این روزها و ماه‌های آخر طور دیگری رقم بخورد.

علی اصغر شفیعیان – ۲۸ / ۸ / ۱۳۹۹

شائبه‌های سلامت انتخابات هیات نظارت بر مطبوعات

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا