خرید تور تابستان

پدرام پاک آیین جایگزین حسین انتظامی شد

با اعلام نتایج مرحله دومِ هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات، پدرام پاک آیین با کسب بیش از ۷۵ درصد آرا، نماینده منتخب رسانه ها شد.

به گزارش ایسنا، مرحله دومِ هجدهمین دوره انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات سه شنبه ـ چهارم آذر ماه ـ به‌صورت الکترونیکی و با حضور ۶۹ نامزد تایید صلاحیت شده، برگزار شد که در نهایت با مشارکت ۱۸۶۸ تن از مدیران مسئول رسانه‌ها به کار خود پایان داد.

بر این اساس، پدرام پاک آیین، از روزنامه اسکناس با کسب ۱۴۱۳ رای، عنوان نماینده منتخب رسانه ها برای حضور در هیات نظارت بر مطبوعات را به خود اختصاص داد.

او جایگزین حسین انتظامی می شود که هشت دوره نماینده مدیران مسوول رسانه ها در هیات نظارت بر مطبوعات بود و امسال از شرکت در انتخابات این دوره انصراف داد.

پاک آیین سابقه مدیرکلی مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرعاملی خبرگزاری میزان، مدیر عاملی خبرگزاری کتاب، مدیرمسؤولی هفته نامه «کتاب هفته»، دستیاری معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیریت گروه فرهنگ و هنر رادیو فرهنگ را در کارنامه دارد.

برای اطلاع بیشتر از جزییات نتیجه انتخابات وشمارش آراء اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا