رامش، خواننده‌ی زن پیش از انقلاب درگذشت

«مرتضی» خواننده ساکن آمریکا، در صفحه‌ی اینستاگرام خود خبر از درگذشت «آذر محبی تهرانی» با نام «هنری» رامش داد.

به گزارش انصاف نیوز مرتضی برجسته در پست اینستاگرامی خود نوشت: «رامش بعد از سالها گوشه گیری به علت ایست قلبی در 74 سالگی درگذشت. او بعد از انقلاب 57 به خارج از کشور مهاجرت کرد و بعد از مدتی ساکن لوس آنجلس آمریکا شد. متاسفانه در اولین کنسرتش به همراه داریوش و اختلافات داریوش با کنسرت گذار، او صحنه را ترک کرد و این باعث شد که رامش از لحاظ احساسی ضربه بزرگی بخورد و از آن به بعد گوشه گیر شد و هیچ برنامه‌ای اجرا نکرد.»

طبق اطلاعات ویکی پدیا فارسی رامش قبل از انقلاب خواننده سرشناسی در ایران و متولد 23 آبان 1325 در تهران بود. وی در زمان فعالیت خود با خیلی از آهنگ‌سازان و خواننده‌های سرشناس ایرانی از جمله: منوچهر سخایی، ویگن، عارف، و آهنگسازانی چون ناصر و موچهر چشم آذر، بابک افشار و صادق نوجوکی کار کرده بود.

او همچنین جز خوانندگانی بود که با آشنایی به موسیقی سنتی ایرانی، با سبک‌های غربی مثل راک و… آهنگ‌هایی را اجرا کرده بود.

انتهای پیام

کلیک کنید

نوشته های مشابه

پیام

 1. این داریوش شیره ای منزوی پولکی چی از جون رامش میخواست آخه ؟ انگار تافته حدا بافتست با اون آهنگهای بی سر و ته آشغالش . نمیدونم یک سریا چرا به این خواننده اهمیت میدن . در جوانی چقدر به دخترها هتک حرمت کرد و کثافتکاری کرد بطوریکه به صورتش اسید پاشی کردند . ترانه های سیاسی را کرده دکان خودش برای پول بیشار .

  4
  14
 2. این داریوش شیره ای منزوی پولکی چی از جون رامش میخواست آخه ؟ انگار تافته حدا بافتست با اون آهنگهای بی سر و ته آشغالش . نمیدونم یک سریا چرا به این خواننده اهمیت میدن . در جوانی چقدر به دخترها هتک حرمت کرد و کثافتکاری کرد بطوریکه به صورتش اسید پاشی کردند . ترانه های سیاسی را کرده دکان خودش برای پول بیشتر .

  3
  13
 3. واقعا به کجا داریم می ریم
  انصاف نیوز یه پست گذاشته برای مرگ یه خواننده زن خارج نشین همراه با عکس بی حجاب و آرایش کرده اش
  بعد انتظار داریم با این سایتها فرهنگمان هم سر و سامان بگیره
  جالبه وقتی بحث فرهنگ هم میشه بعد همین نوع تفکرات خیلی اوقات نوک حمله در مورد نارسائی های فرهنگی را متوجه نیروهای مذهبی می کنند جالب نیست؟!

  4
  25

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا