قیمت دلار، سکه و طلا امروز 12 آذر ماه چند است؟

قیمت دلار در بازار آزاد و رسمی

اولین قیمت دلار روز چهارشنبه در صرافی ملی بدون تغییر نسبت به روز قبل اعلام شد درحالی که بازار آزاد اولین معاملات خود را با حدود ۲۰۰ تومان کاهش قیمت آغاز کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، اولین قیمت اعلام شده برای فروش هر دلار در صرافی ملی 25 هزار و 620 تومان و برای خرید آن 24 هزار 620 تومان است که بدون هیچ تغییری نسبت به قیمت دیروز بوده است.در بازار آزاد نیز معاملات امروز با 200 تومان کاهش نسبت به آخرین قیمت دیروز و با نرخ 26 هزار و 120 تومان آغاز کرد.

همچنین بازار متشکل ارزی معاملات خود را در کانال 24 هزار تومان برای هر دلار آغاز کرد اما بلافاصله پا به کانال 25 هزار تومانی گذاشت و در نرخ 25 هزار و 56 تومان معامله شد.

در سامانه سنا ( خرده فروشی) هم مثل بازار متشکل معاملات در کانال 24 هزار تومانی آغاز شد و به سرعت پا به کانال بالاتر گذاشت. در حال حاضر دلار در این سامانه با قیمت 25 هزار و 306 تومان معامله می‌شود.

همچنین بر اساس آخرین معاملات روز گذشته در سامانه نیما حواله دلار برای خرید 25 هزار و 490 تومان و و برای فروش 25 هزار و 554 تومان اعلام می‌شود.

قمیت سکه و طلا

هر قطعه سکه بهار آزادی طرح امامی در بازار آزاد تهران امروز (چهارشنبه) به قیمت 12 میلیون تومان به فروش رسید.

به گزارش برنا، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح امامی به نرخ 12 میلیون تومان فروخته شد و قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز به 11 میلیون تومان رسید.

12

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا