خرید تور تابستان

محسن تنابنده: شرايط ساخت پایتخت ۷ مهيا نشد

محسن تنابنده، نویسنده و طراح سریال پایتخت با اشاره به برخی خبرها و شایعات درباره‌ی دستمزد میلیاردی او‌ از این مجموعه در صفحه‌ی اینستاگرام خود نوشت:

لطفا دست از تخريب و عقيم سازي برداريد…

پايتخت به عشق مردم ساخته و به خواست مردم ادامه پيدا كرده است و در حد سوادمان آيينه اي بوده در برابرجامعه با تمام كاستي هايش كه به آن واقفم، تلاش شما هم همه اين بوده كه با مسموم كردن فضا و معنا سازيهاي بيهوده و استخراج مفاهيم عجيب و غريب از پايتخت دستاويز و ملعبه اي بسازيد براي انتقام گيريهاتون از جناح مخالف يا ابراز وجود آن هم با نسبت دادن نظراتتان به مردم كه هيچگاه هم راي با شما نبوده… بگذریم.

هموطنان عزيزم امسال هم علیرغم فرصت بسيار كوتاه تا نوروز و به رغم همكاريهاي سازمان و توافقات صورت گرفته تلاش كرديم مقدمات پايتختي جديد و در خور شان شما بسازيم كه شرايط مهيا نشد، يعني من توانشو نداشتم و از همين جا از محضر همتون عذر خواهي ميكنم تا فرصتي ديگر و فضايي پالوده تر.

(با احترام و تشكر از همه جرايد ورسانه هاي خبري مخالف و موافق و منتقديني كه دغدغه كمال و رشد و پيشرفت آثار را دارند)
كوچك همه شما مردم شريف

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

 1. عــزّت زیاد ؛ برو که دیگه بر نگردی ؛ تا احترام برای ایرانی و لوتی های ایران را یاد بگیری .مرد باش ؛ نامردی مرام نیست .
  من خاک پای مرد مردان ، یعنی سردار سلیمانی هستم . زنده باد ایران

  7
  7
 2. بنده نمیخواهم احساسی حرف بزنم و خواهش میکنم به امثال آقای تنابنده توهین نشود. بنا به دلایل فراوان که هم اهل فن می دانند و هم مردم می فهمند ایشان به گردن همه ما حق دارند و برایشان آرزوی موفقیت و تندرستی داریم

  1. نمیدونم گرد شما چه حقی داری شاید وگردن مردم نه چون فکر می کنم اینقدر از بیت الحال خوردن که دیگه شیش هفت میلیارد دوپول نمیدونن. گردن مردم اونهایی حق دارن که ماهی دومیلیون مزد میگرین صبح تا شب هم جون میکنن

   1. چه ربطی داره به نظرم هر کسی لحظه ای خنده به روی این ملت بیاره و لحظه ای باعث بشه ملتی غمهاشونو فراموش کنن ، جایگاهشون پیش مردم همیشه بالاست..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا