محسن تنابنده: شرایط ساخت پایتخت ۷ مهیا نشد

محسن تنابنده، نویسنده و طراح سریال پایتخت با اشاره به برخی خبرها و شایعات درباره‌ی دستمزد میلیاردی او‌ از این مجموعه در صفحه‌ی اینستاگرام خود نوشت:

لطفا دست از تخریب و عقیم سازی بردارید…

پایتخت به عشق مردم ساخته و به خواست مردم ادامه پیدا کرده است و در حد سوادمان آیینه ای بوده در برابرجامعه با تمام کاستی هایش که به آن واقفم، تلاش شما هم همه این بوده که با مسموم کردن فضا و معنا سازیهای بیهوده و استخراج مفاهیم عجیب و غریب از پایتخت دستاویز و ملعبه ای بسازید برای انتقام گیریهاتون از جناح مخالف یا ابراز وجود آن هم با نسبت دادن نظراتتان به مردم که هیچگاه هم رای با شما نبوده… بگذریم.

هموطنان عزیزم امسال هم علیرغم فرصت بسیار کوتاه تا نوروز و به رغم همکاریهای سازمان و توافقات صورت گرفته تلاش کردیم مقدمات پایتختی جدید و در خور شان شما بسازیم که شرایط مهیا نشد، یعنی من توانشو نداشتم و از همین جا از محضر همتون عذر خواهی میکنم تا فرصتی دیگر و فضایی پالوده تر.

(با احترام و تشکر از همه جراید ورسانه های خبری مخالف و موافق و منتقدینی که دغدغه کمال و رشد و پیشرفت آثار را دارند)
کوچک همه شما مردم شریف

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

 1. عــزّت زیاد ؛ برو که دیگه بر نگردی ؛ تا احترام برای ایرانی و لوتی های ایران را یاد بگیری .مرد باش ؛ نامردی مرام نیست .
  من خاک پای مرد مردان ، یعنی سردار سلیمانی هستم . زنده باد ایران

  7
  7
 2. بنده نمیخواهم احساسی حرف بزنم و خواهش میکنم به امثال آقای تنابنده توهین نشود. بنا به دلایل فراوان که هم اهل فن می دانند و هم مردم می فهمند ایشان به گردن همه ما حق دارند و برایشان آرزوی موفقیت و تندرستی داریم

  1. نمیدونم گرد شما چه حقی داری شاید وگردن مردم نه چون فکر می کنم اینقدر از بیت الحال خوردن که دیگه شیش هفت میلیارد دوپول نمیدونن. گردن مردم اونهایی حق دارن که ماهی دومیلیون مزد میگرین صبح تا شب هم جون میکنن

   1. چه ربطی داره به نظرم هر کسی لحظه ای خنده به روی این ملت بیاره و لحظه ای باعث بشه ملتی غمهاشونو فراموش کنن ، جایگاهشون پیش مردم همیشه بالاست..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا