حمایت هایی از کاندیدای رقیب در شهرستان!

یکی از منتخبان مردم در انتخابات مجلس در حوزه ی تهران از «لیست امید»، برای مرحله ی دوم انتخابات از کاندیدای خارج از این لیست حمایت کرده است!

به گزارش خبرنگار انصاف نیوز، در حالی که کاندیدای لیست اميد در حوزه ی «أیذه و باغملک»، «طباطبایی» معرفي شده،  «پروانه سلحشوری»، منتخب مردم تهران در مجلس دهم و همسرش «قبادیان» در اقدامي عجيب با کاندیدای رقیب او، «خادمی» ديدار کردند.

54255 54254

همچنین مسعود پزشکیان، منتخب لیست امید از تبریز در مرحله ی اول، برای مرحله ی دوم در حمایت از اعضای لیست امید در شهرستان های مختلف سخنرانی کرده اما در یک مورد در سلماس از «جلایر»، کاندیدای رقیب گزینه ی لیست امید حمایت کرده است.

علیرضا محجوب، دیگر منتخب لیست امید از تهران در مرحله ی اول نیز از «خسروی»، کاندیدای اصولگرا در حوزه ی انتخابیه ی تربت‌حیدریه حمایت کرده بود در حالی که لیست امید در این حوزه کاندیدا دارد.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. با ابن روش سیاست ورزی چه انتظاری باید در لحظات تعیین کننده از این حضرات داشت . آیا با کمترین فشار گردش به راست نمی کنند . از شخصیت آزاده ای مثل پزشکیان خیلی بعید و دور از انتظار است . وقتی آقای عارف با همه انتقداتی که نصبت به مواظع تا حدی محافظه کارانه ایشان دارم به شهرهای دور و نزدیک سفر کرده و حمایت کرده و اینهمه زحمت رو متحمل شده آیا این رفتارها نشان دهنده بی مسئولیتی و یا خوشبینانه بی توجهی نیست واقعا خجالت آوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا