آیا تاکنون از خدمات نئوبانک‌ها استفاده کرده‌اید؟

  • خیر (78%, 109 رای)
  • بله (22%, 31 رای)

جمع آرا: 140

Loading ... Loading ...

روایت محسن خزعلی از کرامت‌گویی صدیقی برای پدرش

محسن خزعلی، فرزند آیت‌الله ابوالقاسم خزعلی خاطره‌ای را از سخنرانی حجت‌الاسلام صدیقی در مراسم یادبود پدرش نقل کرد.

به گزارش انصاف نیوز آقای خزعلی می‌گوید: آقای صدیقی بعد از مراسم پر شکوه تشییع ابوی در تهران و مشهد در یک سخنرانی در مجلس یادبود گفت «مرجع عالیقدر اعلمی که چشم‌شان باز است و می‌دانند، گفته‌اند که امام زمان زیر تابوت آیت‌الله خزعلی در زمان تشییع بودند».

من در جلسه‌ی دیگری که اعضای بنیاد غدیر و مسئولان آستان قدس و آقای رئیسی هم بودند با صدای بلند گفتم که «والده می‌پرسند آن مرجع اعلم که شما فرمودید چنین مطلبی را گفتند چه کسی بود؟»

آقای صدیقی گفت که آیت‌الله وحید خراسانی، گفتم که اتفاقا ایشان محبت کردند برای تسلیت زنگ زدند از ایشان پرسیدم که «حاج‌آقا آیا حضرت عالی چنین چیزی که آقای صدیقی نقل کردند را گفته‌ید؟»، گفتند «اصلاً، من از کجا بفهمم امام زمان کجا هستند یا نیستند؟!».

این را که گفتم آقای صدیقی سرش را انداخت پایین، دیگران هم نگاه تمسخرآمیزی به او انداختند. من نمی‌دانم چرا جلویش را نمی‌گیرند.

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

پیام

  1. نخیر! به حضور ایشان و کلام ایشان نیاز است. باید باشند و باید هم بگویند، بنظر میرسد یک تنه هم تکافو نمیکنند، بنظرم حضرت سقط الاسلام سعیدی هم به ایشان اضافه شود، خوب است.

  2. وقتی وزانت علمی واختصاص ملکه اجتهادبه اعلام حکم روغن مسقف متنجس فروکاهد باید شخص منتصب به گفتن کرامات اشخاص بپیوندد….چه انتظاری داشتید؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا