تماس تلفنی میرحسین با مادر سهراب اعرابی

پروین فهیمی، مادر سهراب اعرابی که در یادداشتی که سایت کلمه، نزدیک به میرحسین موسوی، آن را منتشر کرده، می‌گوید که دیروز – جمعه – آقای موسوی با او تماس تلفنی گرفته است.

به گزارش انصاف نیوز، خبر این تماس در حالی منتشر می‌شود که طی ماه اخیر خبر افزایش دیدارهای مهدی کروبی، که او نیز از بهمن ماه سال ۸۹ در حصر خانگی بودند، منتشر شده است از جمله دو روز پیش آقای کروبی به منزل محمد قوچانی، سردبیر روزنامه‌ی سازندگی رفته بود.

پروین فهیمی در یادداشت امروز نوشته است که «امروز جمعه ۳ بهمن اتفاقی بسیار مهم و شیرین و دور از انتظار برایم رقم خورد. نزدیک به ده سال است که انها درحصرند و من منتظرچنین روزی بودم که عزیزانمان خانم رهنورد سبزمان و آقای مهندس موسوی کاندیدای منتخب مان را از نزدیک ببینم و یا صدایشان را بشنوم و همیشه در این آرزو بودم و خدا رو شکر که امروز از طریق تلفن صدایشان را شنیدم و از اینکه خدا یکی از آرزوهایم را برآورده کرده شکر گزاری می‌کنم. امروز جمعه نزدیک ساعت ۷ بعداز ظهر بود که خانم رهنورد و آقای مهندس موسوی تلفن زدند البته قبل از تلفن آنها خانم زهرا موسوی دخترشان با من تماس گرفت و گفت چون شماره را نمی‌شناسید بدانید پدر و مادرم هستند که با شما تماس می‌گیرند….
وای خدای من اصلا باورم نمیشد چه خبر خوبی به من داد … بلافاصله خانم رهنورد عزیزم به من زنگ زد حال و احوالپرسی و ابراز خوشحالی هردو ما از صحبت کردن باهم و یاد گذشته، سپس گوشی را به آقای مهندس عزیز و گرامی مان دادند و من با شنیدن صدای ایشان هیجان زده و اشگ از چشمانم جاری بود و گریه میکردم از شنیدن صدای شان شاد شدم و از اینکه آن ها روز خوبی را برایم ساختن تشکر و قدر دانی کردم…. دلم میخواست فقط انها حرف بزنند و من گوش دهم …. خدایا یعنی خواب می دیدم؟ هنوز باورم نمیشود …..

او همچنین درباره‌ی این تماس ضمن اینکه گفته میرحسین موسوی از فرزندش سهراب اعرابی و دیگر کسانی که در حوادث سال ۸۸ جان خود را از دست داده‌اند، نوشت: میرحسین موسوی تاکید کردند انشالله بتوانند در روزهای آینده و فرصت‌های مناسب با خانواده‌های آسیب دیده سال ۸۸ تماس بگیرند من نیز متقابلا خدمت خانم رهنورد و آقای مهندس موسوی گفتم ما نیز مرهون محبت‌های شما عزیزان و همیشه به یادتان هستیم و همچنان مشتاق دیدار شما ….

انتهای پیام

دیباچه

نوشته های مشابه

پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا