ادعاهای عجیب «آیت الله تبریزیان» درباره‌ی زمین، ماه و خورشید

شخصی که به عنوان «آیت الله تبریزیان» معروف است در یادداشتی جدید با عنوان «دروغهای شاخدار»، ادعاهای عجیبی را درباره‌ی شکل زمین، ماه و خورشید مطرح کرده است.

آقای عباس تبریزیان که مدعی طب اسلامی است، سال گذشته کتاب طب هاریسون را آتش زده بود؛ کاری که جنجالی شد. ادعاهای او و شاگردانش همچنین درباره‌ی کرونا جنجال آفرین شده بود.

به گزارش انصاف نیوز، تبریزیان در تازه‌ترین یادداشت خود در کانال تلگرامی‌اش نوشته است:

«گرایش مردم دنیا به غرب بیشتر مبتنی بر دروغهای شاخدار و ترسیم یک چهره ای غیر حقیقی از جهان میباشد.

رمز و رازهای زیادی وجود دارد که از مردم جهان مخفی کردند و مخفی ماند که یکی از این رمز و رازها ایا بشر به کره ماه رفت آیا کسی پا روی کره ای ماه گذاشت؟ ایا امکان دارد؟ ایا اسمان قابل نفوذ است.

باید بگوئیم صدتا دلیل وجود دارد که جریان ماه رفتن بشر یک فیلم بیشتر نیست و فقط و فقط یک نقشه مشترک بین امریکا و روسیه میباشد.

اصلا تمام فرضیه‌های موجود درست نیست آیا زمین کروی شکل است ایا آفتاب محوریت دارد و بزرگ است انقدر که سیاره‌ها را جذب کند و دور او می‌چرخد و من جمله زمین آیا چیزی بنام جاذبیت وجود دارد؟ ایا تئوری کوانتوم درست است؟

آیا زمین میچرخد؟ تمام اینها هیچ دلیل واضحی ندارد و هیچ عکس حقیقی از زمین وجود ندارد. تمام عکسها درست شده و دستکاری شده و فوتوشاپ بیشتر نیست.

چرا مساله انتارکتیکا مخفی می‌کنند چرا کسی نمی‌تواند به آنجا برود؟

برای اینکه انتارکتیکا ثابت می‌کند تمام آن حرف‌ها و تمام قواعد و اصولی که تمام دانش بر اساس آن ساختند دروغ است.

ثابت می‌کند که زمین مطابق روایات کروی معلوم نیست باشد و شکل منظمی ندارد ثابت می‌کند زمین نمی‌چرخد ثابت می‌کند محور هستی است و محوریت زمین درست چیزی که از روایات و آیات استفاده می‌شود.

ثابت می‌کند آفتاب مانند ماه در مقابل زمین هیچ است

تا نمونه باشد از دروغ‌های غرب که این دروغ‌ها فارغ از موفقیت‌های وهمی در علم فیزیک و شیمی در باقی علوم هیچ توفیقی ندارند بخصوص علم طب که بیشتر قواعد و ثوابت این علم فقط نقشه برای سلطه بر جهان و جز تلقین و هیاهو هیچی نیست.

دانشجویان ما از قید و بند این دروغ‌ها و فیلم‌های هالیوودی خودشان را آزاد کنند و مستقلا بیندیشن و از قرآن و کلام اهل بیت کمک بگیرند.

تمام خوراک‌های غرب و ارتزاق از غرب برگردانید استفراغ کنید تا آماده دریافت حقایق باشید و بتوانید مستقل و بدون تلقین قبلی فکر کنید و بیندیشید.

علوم حقیقی زیادی در سینه حبس کردم، می‌ترسم رو کنم. افهمتم؟»

یک روحانی کتاب طب هاریسون را آتش زد [+فیلم]

کتاب سوزی، زشت‌ترین رفتار بجا مانده از جاهلیت

تبریزیان: خانم هلندی به من گفت اتفاقا شوهر ندارم!

انتهای پیام

نوشته های مشابه

پیام

 1. سلام –
  این آقا در هر موردی غافل و نادان باشد ، در یک فقره استاد است و آنهم ورق بازی است ( قمار ) چون لفظ ( رو کردن ) فقط ویژه قمار بازان است . ( جمله آخر ایشان ) چه خوب گفت : هر کسی کو دور ماند از اصل خویش // یک جایی گاف میدهد در وصل خویش…

  25
  26
 2. وقتی روز روشن علم به سخره گرفته میشود….سخنانی این چنینی تبعات همان سخره گرفتن هاست….زمانی کسی میگفت اپولوحرام است پاسخش دادند روی ان نماز نخوان….

  23
  15
  1. تو ایت ا… هستی؟ ایت ا… یعنی کسی که نشانه خدا باشد. خیلی متاسفم که شما ایت ا… هستی. من که چیزی نمی دانم. ولی احساسم میگه. عقلم میگه این گفته شما مانند ان ایت ا… که گفت زلزله به خاطر اینه که زمین روی شاخ گاو هست. ادم عاقل احساس می کنم تو دیوانه هستی. حرف های تومانند این هست که پناه می برم برخدای بکتا که با دیدن این همه نشانه خالق یکتا بگوییم دنیا خالقی ندارد. اخه ایت خدا ونشانه ای که دیگر هیچ ارزشی پیشم نداری حرفایت درست نیست. خدا وند بزرگ اسمانها را افریده است. ودر این اسمانها میلیاردها کهکشان ودر هر کهکشان میلیاردها میلیارد سیاره وستاره قرار داده. زمین در مقابل عظمت بعضی ازاین سیارات مانند نقطه نون می باشد. تو. کجای کاری. چشمت را بر روی عظمت جهان باز کن، زمین کروی است و خورشید هزار بار ویا به قولی یک میلیون سیصد هزار بار بزرگتر از زمین است. تو کجای کاری.
   ایت ا… نیستی می دانی، باور کن ایت ا… نیستی. نشانه خدا نیستی. اللهم صل الله محمد وال محمد وعجل فرجهم

   5
   3
  2. ایده ی نرفتن انسان به کره ی ماه ربطی به ایشان ندارد، سایت انصاف یک سایت عوام فریب است که این ایده را به این بابا منتسب کرده است، بلکه این قضیه یک باور عمومی حتی در بین خود توده های آمریکاست که انسان هیچ گاه به ماه سفر نکرده است و فیلم سفر به ماه، توسط هالیوود و با کارگردانی استنلی کوبریک پر شده است. جالب است که اکنون که بیش از نیم قرن از این سفر ادعایی به ماه می گذرد هنوز هیچ انسان دیگری به ماه نرفته است و جورج بوش دوم و دونالد ترامپ هر دو وعده ی سفر به ماه را داده بودند!
   واقعیت این است که کشورهای جهان سوم بیشتر این داستان را باور کردند تا خود آمریکایی ها، و بیشتر مدافعان متعصب واقعی بودن سفر به ماه، از جهان سومی ها هستند.

   3
   3
 3. دوره ای شده که به هیچ نقل قولی نمیشه اعتماد کرد. باید همه صحبت های ایشون رو بشنویم و بعد خودمون قضاوت کنیم.

  34
  10
 4. سلام در رابطه با کرونا که درست گفته
  من عمل کردم بدون ماسک و الکل با کرونایی ها زندگی کردم
  سالمتر از همیشه

  49
  34
 5. در حماقت ابن فرد همین بس که بدیهیات را با تراوشات ذهن بیمار خود تحلیل کرده و با لباس مقدسات به خورد مردم می‌دهد

  27
  26
  1. آیا شما تحقیقاتی در زمینه طب اسلامی, قطب شمال و جنوب و سفر به ماه داشتید؟ آیا قادر هستید ابهامات در مورد سفر به ماه و قطب شمال و جنوب را پاسخ بدید؟ آیا تاکنون یک خط از کتاب طب الائمه را خوانده اید؟ قطعا هیچ اطلاعی ندارید. پس چرا با توهین و الفاظ رکیک جواب میدید. مردم دنیا پشت سر هم دارن از کرونا و بیماری های دیگه می‌میرند درحالیکه امامان شیعه درمان بسیاری از این بیماری ها را در کتاب طب الائمه گفتن. یه کم مطالعه کنید و کتابهای طب اسلامی را بخونید . امروز در دنیا آخرالزمان شناسی جزو برجسته ترین علوم هست.

   5
   5
   1. علم آخرالزمان شناسی!

    هههههه…

    یعتی یه ربعه دارم میخندم از میزان و توهم و بی سوادی شما…

    هههههه…

    اسکووووووول من!
    بیا بوست کنم!
    :)))))))))))

 6. حق با آیت الله تبریزیان است
  کسانی که تمسخر می کنند نوعاً از منطق و علم پیروی نمی کنند و اهل حق و حقیقت نیست

  44
  23
 7. حق با تبریزیان است شما ملت را احمق کرده اید برای دستیابى به اهداف شوم پشت پرده خودتان اگرزمین گرد بود آن وقت ما هوا وا میستادیم اون مکان میومد پیش ما

  35
  30
  1. یه مشت احمق دارن نظر میدن چجوری میگین زمین گرد نیست پس چجوریه مربعیه یکم از اون عقلی که مثلا خدا به شما داده استفاده کنین شما فقط با باورهاتون دارین زندگی میکنین .فکر کنین قرآن از آسمون اومده با اون فشار نه ضربه ای خورد نه اتیش گرفت خیلی اروم اومد پایین

   1
   6
  2. پس چرا وقتی شما میپرین به زمین برمی گردین؟؟

   چرا به همون بالا نمیرین؟؟پس نشون میده یه نیرویی وجود داره که شما را جذب میکنه.

   این همون جاذبس .

   برا جاذبه گرد یا صاف بودن فرق نداره. ولی با تلسکوپ دیدیم که گرد بود.

   ایشون نه از نظر علمی نه عقلی و نه اسلامی حرفاش درست نیست.

   برید به شبکه اجتهاد سری بزنید

   1
   4
   1. متاسفانه ،غربگرا های مملکت اومدن فقط سخنانی که برای مردم عجیب و موجب بدبین شدن آنها به آقای تبریزیان هست رو توی فضای مجازی می اندازند از جمله دروغ های شاخدار ،آتش زدن کتاب و…….
    ولی بدانید ای کسانی که با این آقا دشمنی و حرف های اون رو دروغ می پندارید اگر راست می گید برید و دو طرفه قضاوت کنید نه که فقط به حرف های این فضا ها گوش بدید.
    باز هم خدا خیر بده آقای تبریزیان رو که با اینکه شما اینقدر به ایشون توهین می کنید ولی باز هم به خدمتشان به مسلمانان ادامه می دهند و هیچ وقت از بدبین بودن مردم نسبت خودشون ترسی ندارند و انشاالله که روزی خواهد شد که همه ی شما مردم عزیز ایران متوجه می شوید که طب اسلامی حق هست و همه ی این حرف هایی که شنیده اید مشتی دروغ بوده که کشور های استعمارگر غرب که خدا لعنتشون که برای شما چیده اند تا حواس شما رو از حقیقت دور کنند. انشاالله آینده ی کشور در دست طب اسلامی خواهد بود.

    2
    2
  3. اتفاقا این حرف شما رو یه عرب نادون زده بود قبلا ….. حقیقت اینه که حکمت خدا اینطوریه که وزش باد معمولی سرعتش جوریه که عملا نمیذاره این اتفاق بیفته … درصورتی که اگر هوا جریان نداشت و زمین میچرخید طوفانی با سرعت ۲۴۰ کیلومتر بر ساعت ما رو نابود میکرد …. پس نابود باد نادانی و زنده باد علم

   1
   3
  4. متاسفانه ما عادت کردیم لقمه رو برامون آماده میکنن میذارن دهنمون.این لقمه ها از قبل ها قبل برای ما و نوادگان ما گرفته شده.ای کاش کمی دنبال حقیقت بودیم.ای کاش فرزندان ما در آینده ما رو ساده لوح یاد نکنند.
   این نظریه و مطالب بسیار دیگری از جانب جناب تبریزیان من رو بر آن داشته که به جستجو و کشف عالم حقیقی بر خیزم…

   3
   2
 8. تبریزیان یک فرشته و یک استاد به تمام معنا هست حداقل در طب و پزشکی شخصا چندین بیمار جواب شده را در فامیل داشتیم که با مراجعه به ایشان درمان شدند. کانال درمان شدگان طب اسلامی در سایت آپارات شامل مصاحبه با تعداد زیادی از درمان شدگان توسط طب اسلامی و ایشان وجود داره که در بین درمان شدگان مصاحبه با چند نفر خارجی و آلمانی هم هست. در مورد انتارکتیکا یا قطب شمال و جنوب زمین سالها قبل این نظریه اعلام شد که این مکان جایگاه فرازمینی ها یا همان جن ها می‌باشد. در مورد دروغ بودن سفر به کره ماه و پنهان کاری سازمان های فضایی کافی هست یک سرچ ساده در اینترنت بکنید تا ده ها دلیل و مدرک برای این موارد را به چشم خودتون ببینید. در دنیایی که هنوز فرمول کوکاکولا بعد ۱۵۰سال مخفی هست و صدها اختراع نیکلا تسلا که فراتر از زمان بوده همچنان مخفی هست و کتمان میشه, گفتن این موارد نه تنها دروغ نیست . بلکه ذهن های خلاق به جای الفاظ رکیک باید خودشون در این موارد تحقیق کنند که قطعا به نتایج شگفت آوری هم میرسند.

  9
  3
 9. تو ایت ا… هستی؟ ایت ا… یعنی کسی که نشانه خدا باشد. خیلی متاسفم که شما ایت ا… هستی. من که چیزی نمی دانم. ولی احساسم میگه. عقلم میگه این گفته شما مانند ان ایت ا… که گفت زلزله به خاطر اینه که زمین روی شاخ گاو هست. ادم عاقل احساس می کنم تو دیوانه هستی. حرف های تومانند این هست که پناه می برم برخدای بکتا که با دیدن این همه نشانه خالق یکتا بگوییم دنیا خالقی ندارد. اخه ایت خدا ونشانه ای که دیگر هیچ ارزشی پیشم نداری حرفایت درست نیست. خدا وند بزرگ اسمانها را افریده است. ودر این اسمانها میلیاردها کهکشان ودر هر کهکشان میلیاردها میلیارد سیاره وستاره قرار داده. زمین در مقابل عظمت بعضی ازاین سیارات مانند نقطه نون می باشد. تو. کجای کاری. چشمت را بر روی عظمت جهان باز کن، زمین کروی است و خورشید هزار بار ویا به قولی یک میلیون سیصد هزار بار بزرگتر از زمین است. تو کجای کاری.
  ایت ا… نیستی می دانی، باور کن ایت ا… نیستی. نشانه خدا نیستی. اللهم صل الله محمد وال محمد وعجل فرجهم

 10. تو ایت ا… هستی؟ ایت ا… یعنی کسی که نشانه خدا باشد. خیلی متاسفم که شما ایت ا… هستی. من که چیزی نمی دانم. ولی احساسم میگه. عقلم میگه این گفته شما مانند ان ایت ا… که گفت زلزله به خاطر اینه که زمین روی شاخ گاو هست. ادم عاقل احساس می کنم تو دیوانه هستی. حرف های تومانند این هست که پناه می برم برخدای بکتا که با دیدن این همه نشانه خالق یکتا بگوییم دنیا خالقی ندارد. اخه ایت خدا ونشانه ای که دیگر هیچ ارزشی پیشم نداری حرفایت درست نیست. خدا وند بزرگ اسمانها را افریده است. ودر این اسمانها میلیاردها کهکشان ودر هر کهکشان میلیاردها میلیارد سیاره وستاره قرار داده. زمین در مقابل عظمت بعضی ازاین سیارات مانند نقطه نون می باشد. تو. کجای کاری. چشمت را بر روی عظمت جهان باز کن، زمین کروی است و خورشید هزار بار ویا به قولی یک میلیون سیصد هزار بار بزرگتر از زمین است. تو کجای کاری.
  ایت ا… نیستی می دانی، باور کن ایت ا… نیستی. نشانه خدا نیستی. اللهم صل الله محمد وال محمد وعجل فرجهم

  1
  5
 11. این عقیده مختص تبریزیان نیست خیلی از دانشمندان غربی هم معتقد به زمین تخت هستند و امروزه علاقه مندان بیشماری داره و سوالات و اشکالاتی از زمین کروی میگیرند که علم قادر به پاسخگویی نیست.در مورد کرونا هم بدبیراه نگفت و کارساز بود…

  5
  2
 12. شما چه مدرکی داری که اینقدر مطمئن این را می گویید؟
  لطفا درباره ی چیز هایی که به همه ثابت شده و شما هم اطلاعاتی در موردش ندارید شایعه درست نکنید لطفا دیگه همه چیز را زیر سوال نبرید
  مگه میشه کره زمین نچرخه بعد یک جای زمین روز باشه یک جا شب باشه یعنی از اون بالا مهتابی روشن می کنند بالای سر مردم؟

  2
  3
 13. مشخصه کی قصد دارد به نام دین خرافات تومغز مردم کند.اینحرفاتواگرهمون۱۲۰۰سال پیش میزدی شایدکسی باورمیکرد ولی تواینقد که درقرن۲۱ وسال۲۰۲۲ باوجود پیشرفت چشمگیرعلم ودانش داری این چرندیاتو بلغور میکنی. یکم سرتو بیاربیرون ودنیای پیرامونتو بهترنگاکن. هرچندامثال شما باعلم ودانش بیگانه هستین ویاشایدبهترازمامیدونین ولی هدفتون نادان نگه داشتن مردم است.من روزوشبم رو دارم باعلم نجوم میگذرونم این چرندیات روبرای کسانی بگو که برای منافع خودشان وشما پای منبر امثال شمامیشینند. تو دوره الان اگر به هرکس بگی زمین گرد نیست یا ماوسط عالم هستیم یاجاذبه رومنکربشی یه راست شوتت میکنن تیمارستان.من بخاطرعلم نجوم وپهنای عالم خدا وقدرتشو درک کردم نه بخاطریک کتاب که هزاران نفرمیتونن تعریف وتحلیفش کنن

  1
  2
 14. خداحفظشون کند آیت الله تبریزیان رو من با طب ایشون خوب شدم ،و همیشه پیرو دستوراتشونم نه طب شیمیایی اسرائیلی.

  6
  2
 15. احسنت واقعا دوستان برید در گوگل ویوتیوب نگاه کنید مخالف نطریات غرب کم نیست خوب بیشتر فکر کنید شاید حق با طرف مقابل است

  4
  2
 16. عجبا …. مانده ام بخندم یا بگریم ؟ یعنی می شود یک انسان انقدر نادان باشد ؟ هیچ حرفی برای گفتن ندارم !! عجب ….

  3
  6
 17. تو بخوان حدیث مفصل از این بساط!
  اگه انسان قوه ی تمییز داشته باشه از موضوعاتی که اطلاع نداره فلسفه ی مبتنی بر جهل مرکب نمی بافه و در عالم اوهام و خیالات واهی سیر نمی کنه.

 18. تا حالا به این فکر کردید چطور میشه تمام آنلاین ها که متعلق به قشر مولتی میلیاردر و ضد انقلاب هستن یکباره باهم به افرادی حمله میکنن که برای امنیت و آرامش این مردم ایثار می کنند!؟ چه کسی این آنلاین ها رو حمایت میکنه جز یهودی های صهیونیست؟ هر کسی یا گروهی که بهشون اعتراض کنه گله ای همه آنلاین ها بهش حمله ور میشن…
  این قدرتشون کم کم از بین میره ان‌شاءالله

  1
  1
 19. این دقیقا دشمن اسلامه
  فتوشاپ چیه من خودم با عکاسهای کهکشان درارتباطم مستقیم عکس از خورشید میگیرن کاملا ابعاد با نسبت مشخصه. این از شایعاتی که تو دنیا راه میافته سو استفاده میکنه جریان گردی و تختی زمین زودتر از این تو خود آمریکا شایعه شده بود حالا اینم فرصت گیر آورده
  راست و دروغ پشت و پرده سیاسی که ازش یه بوهایی برده رو هم باهم ادغام میکنه و یه چیزی ازش در میاره که بعدا اگه یه تیکه ازش افتاد بیرون مردم بگن دیدی راست میگفت پس باقی ادعاهاشم راسته
  این آدم خیلی زرنگه معلوم نیست چه نقشه ایی واسه آینده تو سرشه فقط میخواد واسه خودش یه سری دنباله رو جمع کنه از طب سنتی و روایات هم استفاده مکنه و اون قسمتایی که جواب میده تحویل مردم میده که بهش ایمان بیارن فکر کنن باقی کاراشم درسته
  بعضیا هم میان بدون هیچ سوادی از حرکت اجسام نظر میدن و ازش طرفداری میکنن واقعا که…

  2
  3
 20. اتفاقا تمام یافته های دانشمندان طبق گفتهای خداوند است .وخداوند از اینکه اقوامی متجاوز از حدود انسانیت را نابود کرد برای اینکه انسان به کمال وشعور برای درک واثباط علمی به افریدهای خداوند برسد ودرقران بارها ذکر شده که اندیشمندان وانهایی که اندیشه می کنند وجود خدا را در نظم افرینش حس می کنند .واصل این است که انسان افریدهای خداوند را با دانشش اثباط کند .

 21. لطفا اطلاعاتتون رو بروز کنید تا حرف غلط به مردم نزنید

  این یارو کتاب هاریسون رو سال گذشته آتیش نزده

  ۷سال پیش آتیش زده پارسال روی اخبارش کار شد.

 22. هنوز زود بفهمین غربی ها چه دورغ هایی به شما گفتن حق میدم درک این جمله که زمین کروی نیست هضمش براتون سخت باشه چون بیست فقط تو کتاب ها ی نظریه خوندین که زمین گرده فقط ی چیز برای روشن شدنه مسئله میگم مگه امریکا سال ۱۹۵۶ به ماه سفر نکرد ؟خب الان ۶۰ سال از اون موقعه میگذره تازه اون موقعه چیزی به اسم هوش مصنوعی نمیدونم سوخت موشک فلان نبود خب چرا الان نمیتونه بره ؟ چرا ی لایو زنده از کره زمین نمیزاره همش عکس هایی با دوربین ماکرو که هر چیز رو گرد نشون میده امان از جاهلیت مدرن چشم و گوش ها بسته فقط فقط دنبال نظریه هایی که حتی اثباتشونم دست خودشونه

  3
  1
 23. هنوز زود بفهمین غربی ها چه دورغ هایی به شما گفتن حق میدم درک این جمله که زمین کروی نیست هضمش براتون سخت باشه چون بیست فقط تو کتاب ها ی نظریه خوندین که زمین گرده فقط ی چیز برای روشن شدنه مسئله میگم مگه امریکا سال ۱۹۵۶ به ماه سفر نکرد ؟خب الان ۶۰ سال از اون موقعه میگذره تازه اون موقعه چیزی به اسم هوش مصنوعی نمیدونم سوخت موشک فلان نبود خب چرا الان نمیتونه بره ؟ چرا ی لایو زنده از کره زمین نمیزاره همش عکس هایی با دوربین ماکرو که هر چیز رو گرد نشون میده امان از جاهلیت مدرن چشم و گوش ها بسته فقط فقط دنبال نظریه هایی که حتی اثباتشونم دست خودشونه

  2
  1
 24. علی آقا خیلی که چنین فکری داری واقعا اگر زمین گرد نیست پس این همه هزینه تو مملکت برای پرتاب ماهواره چرا انجام میشود وتلسکوپهای مختلف برای رصد چرا وجود دارد .البته در آیت شیطان تبریزیان شک دارم بیشتر به نظر میرسد اویک جاسوس وعامل سرویسهای بیگانه است برای سرگرم کردن یک عده تر از خودش

  2
  3
 25. با سلام خدمت آیت الله تبریزیان لطفا شماره یا آدرسی مرحمت فرمایید چون سوالات بسیار مبهمی دارم ومشتاق پیدا کردن جوابم

 26. از روی روایات وقرآن سخن می‌گوید آدرس احادیث وقرآن رابگیر خودت برو نگاه کن احمق

 27. سلام به همه.

  ایشون گفتن زمین ثابت است.

  پس چرا در حدیثشریف کسا گفته قَمَراً مُنیراً وَلا شَمْساً مُضَّیئَهً وَلا فَلَکاً یدُورُ وَلا بَحْراً یجْری وَلا

  در ترجمه اینجا اومده فلک یدور یعنی فلک چرخان !!!!

  تبریک به طرفداران ایشان که از بعد از طب وارد فیزیک شده و چند روز دیگه شاهد فیزیک اسلامی خواهیم بود.

 28. من هیچ شناختی از ایشان ندارم.اما خیلی از کسانی که مستقیما با کرونا سروکار داشتن رو میشناسم که از داروی کرونایی که ایشون گفتن،استفاده کردن و مبتلا نشدن،وکسانی هم که مبتلا بودن با این دارو سریعتر خوب شدن.

  1
  2
 29. وای اینجا رو نگاه کن.توی کامنتها از کل کسانی که کامنت گذاشتن چهارنفر موافق تخت بودن زمین هستن!!!!!چهارنفر از ده نفر گفتن حرفهای این درسته!!!!! یعنی چهل درصد جامعه ما هنوز توهم توطئه دارن!!!! خب آقایی که بدون الکل و ماسک رفتی با کرونایی ها زندگی کردی هیچ فکر نکردی ممکنه خودت گرفته باشی و نفهمیده باشی !!!! هشتاد درصد ابتلا بصورت ویروس پایلوت اتفاق میفته که شخص مبتلا متوجه نمیشه ولی تا دلت بخواد بقیه رو مبتلا میکنه! جالبه افتخار هم میکنن به جهل و خرافات !!!!

 30. این امتیازهای منفی و مثبت دادن خوانندگان به این مقاله منو یاد جمعیت عظیمی ( ۷۱ میلیون نفر یعنی تقریبا نصف) از مردم امریکا انداخت که به ترامپ رای داده بودند ! در حماقت و طرز فکر قلدر مابانه ترامپ همه صاحبان فکر واندیشه در جهان اتفاق نظر داشتند که او را بایستی در گروه اوباشان دسته بندی کرد و مردم عادی هم بر اساس فطرت انسانیشان (حتی اگر بیسواد هم باشند) از او و ظالم بودنش خوششان نمی امد اما چرا عده بیشماری هم با او موافق هستند نکته ایست چالشی! موافقین این اقای ایت الله را هم باید زیر میکروسکوپ بررسیشان کرد که چرا حرفهای این شخص مزور به مذاقشان خوش مینشیند ” این شخص غیر از چیزهائی که در حوزه های علمیه مذهبی خوانده که ماهیت ان دروس بر همگان معلوم است از علم واقعی بهره ای نبرده(منظورم علوم تجربیست) که یک دانشمند بتواند او را با دلیل و مدرک قانع کند که مثلا زمین گرد است و بدور خورشید میچرخد! بعنوان مثال بوش پسر در بازدید از بخش فضانوردی ناسا سوالات زیادی از دانشمندان ان بخش میپرسیده ” وقتی تعداد سوالات او زیاد میشود و پاسخ دهنده او میبیند او چیزی از جوابها سر در نمی اورد به او میگوید برای درک چیزهائی که شما از من میشنوید لازم است که پیش زمینه ای وجود داشته باشد و ان پیش زمینه حداقل یکسال طول میکشد ” اما من میدانم که شما خلبان بوده اید و به خواندن رادار وارد هستید ” من چیزهای جالبی میتوانم در بخش رادار بشما نشان بدهم که برایتان بسیار مفیدتر است و وقتی چیزهای عجیب و غریبی که از فضا در صفحه رادار ضبط شده بود را به او نشان میدهند کلی کیف میکند چون به رادار وارد بوده” نکته اموزنده این داستان برای ما بخش دوم این داستان است که بعد از اتمام بازدید بوش یکی از جنرالهای فرمانده ناسا ان دکتر را صدا میکند و به او میگوید که تو با پیشنهادت به رئیس جمهور به او توهین کردی و بر ای مجازات او را که در سطح افراد درجه یک فنی و دانشی بوده به یک بخش پائینتر انتقال میدهد ” ان دکتر به بوش خبر میدهد که فلانی مرا مجازات کرده بخاطر توهین بشما که من ابدا قصد توهین نداشتم و فقط خواستم که رفتار دوستانه ای با شما داشته باشم! بوش هم خود ان فرمانده را از پستی که داشته برداشت و به جای دیگری فرستادش! شنیدم که یکی از دکترهای وزارت بهداشت به نسخه پیچی های این ایت الله اعتراض کرده بود و با شکایت همین اقای ایت الله به وزیر بهداشت ان دکتر را مجبور کردند که از ایشان عذر خواهی کند و احتمالا توبیخ هم شده! این است فرق بین دو کشوری که یکی بر ای دانش ارزش قائل میشود با کشوری که به خرافات احترام میگذارند !

  1
  1
 31. البته جای خوشحالیه که یک وجب متمدن شده. اول لفظ غربی انتارکتیکا را به کار برده و معادل حدیثی و روایی برای آن نداشته!!! دوم اینکه وجود فتوشاپ را پذیرفته و مغایر با احادیث ندانسته. سوم از لفظ «رو کردن» که امروزیه استفاده کرده. چهارم هم اینکه از خیر زن هلندی صهیونیست گذشته خخخخخخ

 32. از اینکه همیشه ادعاهای آماده شده ی غرب رو به راحتی باور کردیم خجالت میکشم.کاش ما هم اندکی مثل امثال تبریزیان در پی حقایق بودیم نه لقمه های آماده ای که برامون گرفتند.
  این تفکر جرقه ای شد در ذهن زنگ زده ام تا بیفتم دنبال کشف حقایق

  1
  1
 33. متاسفانه ما عادت کردیم لقمه رو برامون آماده میکنن میذارن دهنمون.این لقمه ها از قبل ها قبل برای ما و نوادگان ما گرفته شده.ای کاش کمی دنبال حقیقت بودیم.ای کاش فرزندان ما در آینده ما رو ساده لوح یاد نکنند.
  این نظریه و مطالب بسیار دیگری از جانب جناب تبریزیان من رو بر آن داشته که به جستجو و کشف عالم حقیقی بر خیزم…

  1
  1
 34. متاسفانه ،غربگرا های مملکت اومدن فقط سخنانی که برای مردم عجیب و موجب بدبین شدن آنها به آقای تبریزیان هست رو توی فضای مجازی می اندازند از جمله دروغ های شاخدار ،آتش زدن کتاب و…….
  ولی بدانید ای کسانی که با این آقا دشمنی و حرف های اون رو دروغ می پندارید اگر راست می گید برید و دو طرفه قضاوت کنید نه که فقط به حرف های این فضا ها گوش بدید.
  باز هم خدا خیر بده آقای تبریزیان رو که با اینکه شما اینقدر به ایشون توهین می کنید ولی باز هم به خدمتشان به مسلمانان ادامه می دهند و هیچ وقت از بدبین بودن مردم نسبت خودشون ترسی ندارند و انشاالله که روزی خواهد شد که همه ی شما مردم عزیز ایران متوجه می شوید که طب اسلامی حق هست و همه ی این حرف هایی که شنیده اید مشتی دروغ بوده که کشور های استعمارگر غرب که خدا لعنتشون که برای شما چیده اند تا حواس شما رو از حقیقت دور کنند.

 35. متاسفانه ،غربگرا های مملکت اومدن فقط سخنانی که برای مردم عجیب و موجب بدبین شدن آنها به آقای تبریزیان هست رو توی فضای مجازی می اندازند از جمله دروغ های شاخدار ،آتش زدن کتاب و…….
  ولی بدانید ای کسانی که با این آقا دشمنی و حرف های اون رو دروغ می پندارید اگر راست می گید برید و دو طرفه قضاوت کنید نه که فقط به حرف های این فضا ها گوش بدید.
  باز هم خدا خیر بده آقای تبریزیان رو که با اینکه شما اینقدر به ایشون توهین می کنید ولی باز هم به خدمتشان به مسلمانان ادامه می دهند و هیچ وقت از بدبین بودن مردم نسبت خودشون ترسی ندارند و انشاالله که روزی خواهد شد که همه ی شما مردم عزیز ایران متوجه می شوید که طب اسلامی حق هست و همه ی این حرف هایی که شنیده اید مشتی دروغ بوده که کشور های استعمارگر غرب که خدا لعنتشون که برای شما چیده اند تا حواس شما رو از حقیقت دور کنند. انشاالله آینده ی کشور در دست طب اسلامی خواهد بود.

 36. تموم ایه مباحث به کنار میخوام از این اقا بپرسم برای رفا حال بشریت چکار کردین موبایل ماشین برق امکانات پزشکی مقاله های علمی داروهای تخصصی قلب و عروق ووووو کدوم یک از اینها را به ارمغان اورده اید که اینگونه به غرب توهین میکنید با کمال پرویی داریم از امکانات اونا مانند اینترنت و غیره استفاده میکنیم و بازم اونارو نفی میکنیم
  اینجوری مانند اینه ما از کسیکه بدمان میاد استفاده کنیم به خونه اش بریم و بعدش شروع کنیم ازش بد گفتن یا باید پیش اونا سر تسلیم فرود اریمو قبولشون کنیم یا اینکه کلا نه از امکانات اونا نه رابطه ایی داشته باشیم تلاش کنیم خودمون از صفر به اونا برسیم

 37. زمین گرد نیست، زمین صافه اگه با دوربین به دریا بنگرید هیچ انحنایی در کار نیست، ماتریالیست ها و فیزیکالیست ها، برای اثبات بی خدایی نظریه تکامل داروین، که در هیچ آزمایگاهی تایید نشده، مطرح کردند. طبق نظریه مادی گرایان جهان از ماده و انرژی تشکیل شده، میگن ماده تاریک و انرژی تاریک وجود داره، در واقع نظریه داروین، زمین کروی و امثال این، از نظر علمی فاقد ارزش است، در بهترین حالت می توانیم زمین کروی را یک فرضیه حساب بیاوریم ، نظریه تکامل هم نظریه نیست چون در هیچ آزمایشگاهی اثبات نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا