«در هر خانواده حداقل یک نفر درگیر بورس است»

یک عضو شورای عالی بورس گفت: در حال حاضر در هر خانواده حداقل یک نفر درگیر بازار سرمایه است. وقتی مردم را به صبر و یادگیری در بازار دعوت می‌کنیم خودمان هم باید صبر داشته باشیم.

به گزارش ایسنا، علیزاده در مراسم‌ تودیع و معارفه روسای سازمان بورس‌ و اوراق بهادار، با بیان اینکه تحولات شش ماه گذشته در بازار سرمایه نسبت به شش سال گذشته چند برابر شده است، اظهار کرد: شرایط بورس طوری شده است که هماهنگی سه قوا را می‌طلبد درحالی که تا دو سال قبل این بازار موضوعی درون گروهی در وزارت اقتصاد بود.

وی با تاکید بر اینکه اعضای شورای عالی بورس منافع مردم را فدای مصلح اندیشی سیاسی و جناحی نخواهند کرد، اظهار کرد: در حال حاضر در هر خانواده حداقل یک نفر درگیر بازار سرمایه است. وقتی مردم را به صبر و یادگیری در بازار دعوت می‌کنیم خودمان هم باید صبر داشته باشیم.

این عضوشورای عالی بورس افزود: همه در بورس مسئول هستند. وزیر صمت، وزیر نفت، رییس کل بانک مرکزی، رییس صندوق توسعه ملی که ایشان گله مند هستیم و….. بازار سرمایه روی بازار مسکن تاثیرگذار است و بنابراین باید از نظرات غیرکارشناسانه که به ما ربط ندارد بپرهیزیم. برخی ارزویی درمورد شاخص دارند که ممکن است مخرب باشد.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا