خرید تور نوروزی

افزایش گمانه‌زنی‌ها درباره‌ی طلاق ملانیا از ترامپ

دونالد یک زن جوان برای معاشرت در رویدادهای اجتماعی گرفت، مجله معروف مد و زیبایی “ووگ” (Vogue) به ملانیایی اعتبار داد که اعتبار خود را از  دونالد ترامپ می‌گرفت. یک هفته از خروج ترامپ از کاخ سفید می‌گذرد و در همین مدت اخباری در مورد لحظه‌شماری ملانیا ترامپ برای جدایی از رئیس‌جمهور سابق آمریکا شنیده شده است. این شایعه پس از آن قوت گرفت که ملانیا در آخرین روز ریاست جمهوری ترامپ وی را در برابر دوربین ها تنها گذاشت و از او دوری کرد.

به گزارش عصر ایران، “مری ترامپ” برادرزاده دونالد ترامپ که در سال گذشته خاطراتی ناخوشایند از عموی خود را نقل و منتشر کرده بود، در مصاحبه‌ای جدید ادعا کرد که عمویش “عشق و صمیمت را نمی‌فهمد”. “نیوزیلند هرالد” به عنوان یکی از بزرگترین روزنامه های نیوزیلند در این باره نوشت: با پایان یافتن دوران ریاست جمهوری ترامپ گمانه زنی‌ها در باره سومین ازدواج او و روابط او با ملانیا افزایش یافته است. در حالیکه ترامپ تا آخرین روزهای ریاست‌جمهوری خود با چنگ و دندان برای ماندن در این سمت می‌جنگید و ادعای تقلب جو بایدن در انتخابات 2020 ریاست‌جمهوری را مطرح می‌کرد، ملانیا مدل سابق و 50 ساله تمام تمرکز خود را برای خروج از واشنگتن دی. سی قرار داده بود.  دونالد ترامپ و ملانیا ترامپ در 20 ژانویه 2020 در حال ترک کاخ سفید در واشنگتن دی. سی یکی از منابع کاخ سفید پیشتر به سی‌ ان ان گفت: زمانی که گروهی از طرفدران ترامپ در هفته اول ژانویه به کاخ “کاپیتول” یا ساختمان کنگره آمریکا حمله کردند، ملانیا در حال بررسی شرایط برای خروج از کاخ سفید بود.

وی افزود: ملانیا از لحاظ روحی و احساسی توان درگیری‌ و کشمش‌های مختلف را ندارد.

“آر کوری هی” روزنامه‌نگار اجتماعی و یکی از آشنایان ملانیا در نیویورک به نیویورک تایمز گفت: من فکر می‌کنم او با اکراه بانوی اول بود و این کار را برای همسرش انجام داد.

وی افزود: فکر می‌کنم پس از ترک واشنگتن او را کمتر ببینیم و حضور کمتری داشته باشد.

شایعات در مورد ملانیا و ترامپ در هفته گذشته و پس از خروج این زوج از هواپیمای “ایرفورس 1” (هواپیمای حامل ریاست جمهوری آمریکا) در فلوریدا قوت گرفت. در آن لحظه ملانیا در مقابل دوربین‌ها از ترامپ دور شد و او را برای دست تکان دادن در مقابل دوربین رسانه‌ها تنها گذاشت.

این اولین باری نیست که تصاویر، دور شدن ملانیا از ترامپ 74 ساله را نشان می دهند. در طول سال‌های گذشته چندین کلیپ از دور شدن و اکراه ملانیا در همراهی همسرش در فضای مجازی ویروسی شده و جنجال‌های زیادی را در مورد روابط آنها ایجاد کرده است.

دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا و همسرش ملانیا پس از آخرین پرواز با هواپیمای “ایر فورس 1” (هواپیمای حامل ریاست جمهوری آمریکا) در برابر دوربین‌ها- ملانیا ترامپ در برابر دوربین‌های تلویزیونی از همسرش دوری کرد و او را تنها گذاشت

“اوماروسا منیگالت نیومن” دستیار پیشین ترامپ و ستاره تلویزیونی برنامه “کارآموز ستارگان” و همچنین نویسنده کتاب “Unhinged” (روانی) نیز ادعا کرده که ازدواج 16 ساله ترامپ با ملانیا رو به پایان است. کتاب روانی منیگالت نیومن نگاهی به پشت صحنه دولت ترامپ و ازدواج او دارد.

او پیشتر به شبکه “بریتیش برکفست” گفت: این یک ازدواج عجیب است. من در مورد پویایی زندگی آنها محتاطانه نظرمی‌دهم زیرا شما هرگز نمی‌دانید چه چیزی پشت درهای بسته اتفاق می افتد.

وی افزود: آنچه در 17 سال گذشته بین آنها گذشته سرگیجه آور است. گاهی آنها یکدیگر را دوست دارند اما گاهی ترامپ ملانیا را می‌راند.

مری ترامپ برادرزاده دونالد ترامپ و نویسنده “خیلی زیاد، هرگز کافی نیست”

“استفانی وینستون ولکوف” دوست و دستیار سابق ملانیا نیز حدود 3 ماه پیش در مورد ازدواج عجیب ملانیا و دونالد صحبت کرده بود و گفته بود آنها اتاق‌های جداگانه‌ای در کاخ سفید داشتند. وی ازدواج این دو را یک ازدواج معامله‌ای خوانده بود.

او پیشتر به بخش “نیوز نایت ” بی بی سی گفت: “دونالد یک زن جوان برای معاشرت در رویدادهای اجتماعی گرفت، مجله معروف مد و زیبایی “ووگ” (Vogue) به ملانیایی اعتبار داد که اعتبار خود را از  دونالد ترامپ می‌گرفت و ملانیا دو دهه از زندگی اش را با پویایی گذراند”. تصاویر ملانیا پس از ازدواج با ترامپ بر مجله ووگ رفت که معمولا برای مدل‎های معمولی اتفاق نمی‌افتد.

“نیوز نایت” یک برنامه خبری است که در مورد داستان‌های پشت پرده روز را تجزیه و تحلیل می‌کند.

“وینستون ولکوف” دوست و دستیار سابق ملانیا در این باره افزود: ملانیا یک مدل جوان بود و هنوز موفقیتی کسب نکرده بود. او با دونالد آشنا شد، با او ازدواج کرد، صاحب یک پسر شد، شهروندی آمریکا را به دست آورد و 10 سال بعد بانوی اول آمریکا شد.

چندی پیش یک گزارش منتشر شده بود؛ مبنی بر اینکه ملانیا ترامپ برای طلاق لحظه‌شماری می‌کند. به نوشته‌ی دیلی‌میل همسر دونالد ترامپ قصد دارد به “ازدواج معاملاتی” ۱۵ ساله‌شان پایان دهد و برای طلاق از همسرش پس از خروج وی از کاخ سفید به دنبال شکستش در انتخابات سه نوامبر، لحظه ‌شماری می‌کند.

به گزارش ایسنا، به نوشته رونامه دیلی میل، ” اوماروسا مانیگو نیومن”، یکی از دستیاران سابق کاخ سفید مدعی شد: ازدواج ۱۵ ساله دونالد ترامپ، رئیس جمهور در حال کناره‌گیری آمریکا و ملانیا ترامپ، بانوی اول این کشور تمام شده و ملانیا برای طلاق از دونالد ترامپ پس از خروج از کاخ سفید لحظه شماری می‌کند.

نیومن ادعا کرد: علت آنکه ملانیا در حالی که ترامپ رئیس جمهور است از او جدا نمی‌شود این است که اگر ملانیا بخواهد ترامپ را اینگونه تحقیر و خوار کند و در حالی که ترامپ در کاخ سفید است او را ترک کند، دونالد ترامپ راهی برای مجازات ملانیا پیدا خواهد کرد. نیومن به طور غیرمنتظره‌ای در دسامبر سال ۲۰۱۷ میلادی استعفا داد و در حال حاضر به یکی از منتقدان ترامپ تبدیل شده است.

یکی از دوستان ملانیا تاکید کرد: در سال ۲۰۱۶ میلادی هنگامی که دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شد، ملانیا به پهنای صورت گریه کرد چرا که او به هیچ وجه انتظار نداشت که شوهرش در انتخابات پیروز شود و ملانیا پنج ماه بعد از مراسم تحلیف شوهرش از نیویورک به کاخ سفید در واشنگتن نقل مکان کرد آن هم ظاهرا به خاطر آنکه پسرشان بارون باید دوره مدرسه خود را تمام می‌کرد.

در همین حال، استفانی وولکوف، یکی از مشاوران ارشد سابق ملانیا گفته بود که ملانیا با دونالد ترامپ یک قرارداد پس از ازدواج امضا کرده تا ترامپ سهم برابری از ثروتش را به بارون بدهد. وولکوف همچنین ادعا کرده که ملانیا و دونالد ترامپ در کاخ سفید در اتاق‌هایی جداگانه زندگی می‌کنند و یک “ازدواج معاملاتی” دارند. اما علی‌رغم این ادعاها، ملانیا مدعی است که رابطه بسیار عالی با شوهرش دارد و دونالد ترامپ نیز تاکید دارد که آنها هرگز جر و بحث نمی‌کنند.

انتهای پیام

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا